Przejdź do artykułu
2023-05-15 | Wydarzenia

Głosowa rewolucja w magazynach

W ostatnich latach technologia głosowa zyskuje coraz większą popularność w różnych dziedzinach życia. O ile jeszcze kilka lat temu, wykorzystanie rozpoznawania mowy kojarzyło się głównie z automatycznymi systemami obsługi klienta, tak dzisiaj jest już stosowana w tak różnorodnych dziedzinach jak medycyna, edukacja czy nawet logistyka magazynowa.

Magazyny to jedna z branż, w której technologia głosowa ma już zastosowanie. Wiele firm logistycznych wykorzystuje systemy głosowe w procesie kompletacji zamówień oraz przy magazynowaniu i przyjmowaniu towarów. Dzięki temu procesy te przebiegają znacznie szybciej i bardziej efektywnie. Pracownicy magazynowi mogą wydawać i odbierać instrukcje za pomocą poleceń głosowych, co pozwala na większą swobodę ruchu i lepszą kontrolę nad procesami magazynowymi.

Czy wiesz, że technologia Voice może przyśpieszyć procesy w magazynie nawet o 50%?

Jednak to dopiero początek możliwości, jakie oferuje technologia głosowa w magazynach. Przyszłość należy do inteligentnych systemów, które będą w stanie samodzielnie analizować, rozpoznawać i przetwarzać mowę ludzką. Systemy te będą w stanie dokładnie rozumieć intencje użytkownika i na tej podstawie podejmować decyzje, co pozwoli na jeszcze większą automatyzację procesów magazynowych.

Już niedługo będzie okazja poznać na żywo najnowsze rozwiązania technologii głosowej dla branży magazynowej. W dniu 23 maja 2023 roku w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja "Mów głosem przyszłości", na której będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami, porozmawiać z ekspertami firmy Aspekt i Honeywell i wymienić się doświadczeniami. Konferencja ta to nie tylko okazja do zdobycia nowej wiedzy, ale również możliwość nawiązania kontaktów i budowania relacji z innymi specjalistami z branży.

Warto zaznaczyć, że obecnie technologia głosowa to nie tylko przyszłość, ale również już teraźniejszość. Korzystanie z jej możliwości może znacząco poprawić efektywność pracy i skrócić czas realizacji procesów magazynowych. Dlatego warto śledzić jej rozwój i być na bieżąco z najnowszymi trendami. Konferencja "Mów głosem przyszłości" to doskonała okazja, aby to zrobić.

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ ->>> https://www.aspekt.info/konferencja

Zobacz film:


Zobacz także

DB Schenker otworzył nowy terminal w Toruniu
Zmiany w zarządzie ecovium Holding GmbH
Zebra Technologies usprawnia rozwój swoich partnerów
Wywiad redakcji Kaizen z Adamem Bielawskim
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

WPIP realizuje magazyn w formule Zaprojektuj i wybuduj
Najciekawsze oferty najmu na jednej platformie
Prologis Park Chorzów z nowym klientem
GLP kupuje budynek logistyczny w Gdańsku

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów