Przejdź do artykułu
2022-12-06 | Wydarzenia

IX Spotkanie Integratorów KUKA

Dziewiąta edycja Spotkania Integratorów KUKA dobiegła końca. Kolejny rok z rzędu KUKA stworzyła okazję do spotkania się w jednym miejscu pasjonatów automatyzacji i robotyzacji.

KUKA Spotkanie Integratorów 2022 notka nagłówek

Spotkanie Integratorów KUKA to już tradycja. Celem corocznych spotkań organizowanych przez KUKA Polska jest niezmienne tworzenie i podtrzymywanie wartościowej platformy do wymiany poglądów, doświadczenia i wiedzy wśród przedstawicieli polskiego przemysłu.

Tegoroczna edycja wydarzenia, która odbyła się po raz pierwszy w formule dwudniowej w terminie 1-2 grudnia 2022 r., zgromadziła ponad 200 osób!

Dwa dni wiedzy i networkingu

Pierwszy dzień spotkania podzielony został na część dzienną i wieczorową. Część dzienna odbyła się w siedzibie KUKA Polska w formule merytorycznych prelekcji na scenie głównej i prowadzonych równolegle praktycznych warsztatów z Partnerami w salach szkoleniowych.

W czasie trwania części dziennej uczestnicy mieli okazję do odwiedzania gniazd zrobotyzowanych i stanowisk Partnerów, na których odbywały się pokazy i konsultacje. Podczas IX Spotkania Integratorów odbyła się również polska premiera robota z serii KR Fortec ULTRA (800 kg udźwigu) i pokaz możliwości LBR iisy – najnowszego cobota w portfolio KUKA. Drugi dzień wydarzenia poświęcony został całkowicie warsztatom w mniejszych grupach dla chętnych, które poprowadzili specjaliści KUKA Polska.

TYTANY 2022 – rozdanie nagród KUKA

Uroczysta część wydarzenia odbyła się 1 grudnia 2022 r. w Browarze Obywatelskim w Tychach, gdzie na uczestników czekała nie tylko kolacja i występ gwiazdy wieczoru, ale też rozdanie statuetek KUKA. TYTANY 2022 otrzymały firmy nagrodzone w kategorii „Największa liczba zamówionych robotów w 2022 roku”.

W tym roku liderem okazała się firma Taskoprojekt S.A. Drugie miejsce zdobyło MPLAB Prototypes sp. z o.o., natomiast podium zamknęła firma Robot Partner Sp. z o.o. W kategorii „Debiut Roku 2022” statuetkę otrzymała firma Qbig Ireneusz Słodkowski i Wspólnicy sp. k.

Eksperci KUKA i Partnerzy

Jak zawsze Spotkanie Integratorów KUKA wspierane było przez szereg Partnerów. W tym roku Partnerami wydarzenia były firmy: Balluff, Kemppi, Schunk, Beckhoff Automation, Bosch Rexroth, Fronius, Gimatic, SICK, Siemens, Techvitas oraz TROAX.

Partnerzy wzięli udział w tworzeniu merytorycznej warstwy spotkania poprzez przedstawienie prelekcji i poprowadzenie warsztatów dla uczestników spotkania. Ponadto goście mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami Partnerów na dedykowanych stoiskach dostępnych przez cały czas trwania wydarzenia, a także zasięgnąć indywidualnych konsultacji.

KUKA integruje polski przemysł

Wiedza w formie praktycznej i teoretycznej, dobra zabawa i niezliczone okazje do integracji i zawiązywania nowych, owocnych kontaktów biznesowych – to niezmienny cel Spotkania Integratorów KUKA. Tym razem organizatorzy wyszli jeszcze bardziej naprzeciw swoim gościom, oferując darmową, dedykowaną aplikację mobilną będącą kompleksowym zbiorem niezbędnych informacji i dodatkową platformą zrzeszającą pasjonatów automatyzacji i robotyzacji!

Kolejna edycja Spotkania Integratorów KUKA odbędzie się w 2023 r. Jak zawsze organizatorzy poinformują o szczegółach spotkania w swoich social mediach oraz w formie newslettera. Jeśli chcesz być na bieżąco, zasubskrybuj newsletter KUKA już dziś!


Zobacz także

Poznaj Cobota LBR iisy z systemem iiQKA
Kupuj części zamienne taniej o 6% na KUKA Marketplace
Körber automatyzuje procesy DB Schenker
Eksperci doceniają skuteczność digitalowej strategii DHL
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Roboty KUKA w produkcji pokryw silnikowych
Wesprzyj PAH i zdobądź bluzę!
Poznaj Cobota LBR iisy z systemem iiQKA
Kupuj części zamienne taniej o 6% na KUKA Marketplace

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów