Przejdź do artykułu
2022-09-23 | Wydarzenia

Odwiedź KUKA na AiR 2022!

Kolejna edycja AiR zbliża się wielkimi krokami! Już 5-6 października 2022 r. możesz spotkać się z KUKA na V Konferencji Specjalistycznej Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu w Olsztynie.

Chcesz zostać częścią jednego z najważniejszych wydarzeń dotyczących polskiego przemysłu? Szukasz najlepszej drogi do rozwoju swojego przedsiębiorstwa i dołączenia do przemysłowej transformacji w Industry 4.0?

Nie zwlekaj – już dziś dołącz do konferencji AiR 2022! Czekają Cię dwa dni pełne wiedzy i spotkań z czołowymi przedstawicielami przemysłu w Polsce. Spotkaj się z KUKA na konferencji AiR i rozwijaj swój biznes w duchu Industry 4.0, korzystając z doświadczenia i wiedzy ekspertów.

Po raz kolejny KUKA jest Partnerem Platynowym wydarzenia, którego ideą szerzenie wiedzy i wsparcia w zakresie rozwoju poprzez automatyzację i robotyzację polskich przedsiębiorstw. Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się już w terminie 5-6 października 2022 r. w Olsztynie.

Rejestracja

Pokażmy, że nie zabraknie nas na AiR 2022! Zarejestruj się poprzez KUKA – wyślij swoje zgłoszenia na adres michal.bloch@kuka.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, numer telefonu, adres mailowy i nazwę firmy. Udział w konferencji jest płatny. Symboliczna kwota z wpływów za bilety przeznaczona zostanie na nagrody dla zdolnych uczniów.

KUKA na AiR 2022

Podczas V Konferencji AiR Jakub Zalewski (Regional Account Manager KUKA Polska) weźmie udział w prelekcji na scenie głównej. Ponadto na stoisku KUKA zaprezentuje nowość w portfolio – kobota LBR iisy przeznaczonego do wszystkich obszarów produkcyjnych. Ten elastyczny w użyciu i intuicyjny w obsłudze robot przeznaczony jest do kontaktu z człowiekiem. Jeśli szukasz kobota, którego wdrożysz szybko i łatwo w swój proces produkcyjny, i chcesz sprawdzić jego możliwości na własne oczy – odwiedź KUKA na AiR 2022! Podczas konferencji KUKA zaprezentuje funkcjonalności i zalety LBR iisy, a specjaliści odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się więcej o AiR 2022 – sprawdź szczegóły konferencji na stronie organizatora.

Do zobaczenia!


Zobacz także

Hellmann w Nowym Tomyślu obchodzi 25-lecie
3 nowe urządzenia w ofercie Koncept-L
Druga część webinaru z doradcą podatkowym z TaxAGroup
Jusky wprowadził do oferty noże KLEVER KLEEN™
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

KUKA znów zintegrowała polski przemysł
Poznaj Cobota LBR iisy z systemem iiQKA
Kupuj części zamienne taniej o 6% na KUKA Marketplace
Körber automatyzuje procesy DB Schenker

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów