2019-06-26 | Wydarzenia

Handel w Polsce – kto dziś wygrywa bitwę o jutro?

Pierwsza edycja Forum Retail Challenge to odpowiedź na wyzwania jakie stoją przed branżą handlową w najbliższych latach. Z udziałem kilkudziesięciu inspiratorów wyznaczymy kierunki rozwoju sektora.

W dniach 11-12 września 2019 roku w Warszawie odbędzie się Forum Retail Challenge Poland 2020 – kompleksowa konferencja skupiająca się na dostarczeniu inspiracji i skutecznych rozwiązań dyrektorom i managerom branży handlowej. W programie aż 10 specjalistycznych sesji tematycznych znajduje się także ta dedykowana logistyce: LOGISTICS & DISTRIBUTION EXCELLENCE.

Dlaczego warto?

Uczestnicy Forum dowiedzą się między innymi jak zapewnić ciągłość dostawy i zadowolenie klienta, jak znaleźć pracownika magazynowego, zautomatyzować procesy logistyczne, zoptymalizować koszty i zdigitalizować łańcuch dostaw.

Podczas debaty, przedstawiciele logistyki, magazynów czy transportu w branży retail będą dyskutowali o tym jak zwiększyć efektywność supply chain w dobie oczekiwań „the same day delivery” – debata przedstawicieli logistyki, magazynów, transportu i retailu.

Kogo spotkamy?

Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele firm: Jeronimo Martins, Unilever, Empik, Smyk, Polo Market, Decathlon. Swój udział potwierdziło łącznie ponad stu inspiratorów i ponad siedemdziesiąt sieci handlowych.

W programie jest także sesja plenarna oraz networking. Retail Challenge Poland 2020 to spotkanie branżowe, którego nie możesz ominąć!

Szczegóły i wejściówki dostępne na stronie: www.retailchallengepoland.pl


Zobacz także

Siedziba i nowe centrum logistyczne Schavemaker już otwarte
Motoryzacja w ciągu 20 lat ulegnie dużym zmianom
Poczta Polska przestawia się na auta z napędem alternatywnym
„Gregory” Ostaszewski trzy razy na podium w tym sezonie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

IT.integro zapraszam na technologiczną konferencję online
Kolejna edycja Akademii Spedytora ruszyła!
Trzecia edycja Forum Cobotyki za nami!
Najważniejsze spotkanie branży Pharma w tym roku
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA