2019-06-26 | Wydarzenia

Handel w Polsce – kto dziś wygrywa bitwę o jutro?

Pierwsza edycja Forum Retail Challenge to odpowiedź na wyzwania jakie stoją przed branżą handlową w najbliższych latach. Z udziałem kilkudziesięciu inspiratorów wyznaczymy kierunki rozwoju sektora.

W dniach 11-12 września 2019 roku w Warszawie odbędzie się Forum Retail Challenge Poland 2020 – kompleksowa konferencja skupiająca się na dostarczeniu inspiracji i skutecznych rozwiązań dyrektorom i managerom branży handlowej. W programie aż 10 specjalistycznych sesji tematycznych znajduje się także ta dedykowana logistyce: LOGISTICS & DISTRIBUTION EXCELLENCE.

Dlaczego warto?

Uczestnicy Forum dowiedzą się między innymi jak zapewnić ciągłość dostawy i zadowolenie klienta, jak znaleźć pracownika magazynowego, zautomatyzować procesy logistyczne, zoptymalizować koszty i zdigitalizować łańcuch dostaw.

Podczas debaty, przedstawiciele logistyki, magazynów czy transportu w branży retail będą dyskutowali o tym jak zwiększyć efektywność supply chain w dobie oczekiwań „the same day delivery” – debata przedstawicieli logistyki, magazynów, transportu i retailu.

Kogo spotkamy?

Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele firm: Jeronimo Martins, Unilever, Empik, Smyk, Polo Market, Decathlon. Swój udział potwierdziło łącznie ponad stu inspiratorów i ponad siedemdziesiąt sieci handlowych.

W programie jest także sesja plenarna oraz networking. Retail Challenge Poland 2020 to spotkanie branżowe, którego nie możesz ominąć!

Szczegóły i wejściówki dostępne na stronie: www.retailchallengepoland.pl


Zobacz także

Siedziba i nowe centrum logistyczne Schavemaker już otwarte
Motoryzacja w ciągu 20 lat ulegnie dużym zmianom
Poczta Polska przestawia się na auta z napędem alternatywnym
„Gregory” Ostaszewski trzy razy na podium w tym sezonie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Kolejna edycja Akademii Spedytora ruszyła!
Trzecia edycja Forum Cobotyki za nami!
Najważniejsze spotkanie branży Pharma w tym roku
IX Poznańskie Forum Logistyczne okazało się sukcesem
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA