2017-05-31 | Wydarzenia

Poznaj Partnera In4Log Industry - STILL

STILL będzie partnerem eventu In4Log Industry, który odbędzie się w dniach 6-9 czerwca w Poznaniu w trakcie Targów MODERNLOG.
Still Logo RGBpos L 72dpi 03
 
STILL od prawie 100 lat dostarcza indywidualne rozwiązania dla światowej intralogistyki. W naszej ofercie znajdują się nie tylko bezpieczne i wydajne wózki widłowe ale również m.in. regały przemysłowe, systemy wspomagające zarządzanie flotą oraz szereg usług, w tym Full Service i wynajem. Marka jest częścią koncernu KION, europejskiego lidera w branży wózkowej, zatrudniającego kilkadziesiąt tysięcy doświadczonych pracowników na całym świecie.
 
Na polskim rynku STILL jest obecny od ponad 25 lat. Przez ten czas wyrobiliśmy sobie pozycję lidera w zakresie elektrycznych wózków widłowych i nowoczesnych rozwiązań intralogistycznych, np. automatyzacji transportu. Cenimy długoterminową współpracę z Klientem opartą na przejrzystych relacjach i partnerskim podejściu. Znajduje to potwierdzenie wśród naszych licznych referencji. Bardzo ważnym aspektem jest dla nas wydajność serwisu dlatego ponad 120 mobilnych techników stale dba o sprawność wózków w całej Polsce. Możemy się też pochwalić jedną z największych i najmłodszych flot do wynajmu krótkoterminowego.
 
W trakcie konferencji In4Log zaprezentujemy niezwykle wydajne wózki elektryczne RX 20 oraz zestawy transportowe. Ten pierwszy to synonim jakości i efektywności pracy. Te ostatnie zdobywają z kolei coraz większą popularność na rynku, szczególnie w firmach produkcyjnych. Są nie tylko dużo bardziej wydajne od standardowych wózków czołowych ale także bezpieczne ze względu na swoją unikalną konstrukcję.
 
źródło: STILL

Zobacz także

Zobacz, co zaprezentuje Baumalog na targach ITM!
Poznaj Partnerów Technologicznych In4Log Industry 2017: ELMAR
Zapraszamy na spotkanie masterclass: FACILITY MANAGEMENT W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM.
Poznaj Partnerów Technologicznych In4Log Industry 2017: Troax
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

MTP rozpoczynają okres targowy
Elektryczny wózek widłowy w wielu wariantach – rodzaje wózków z akumulatorami
Zapisz się na premierowe targi IntraMag Poland
W czerwcu odbędzie się kolejna edycja Targów ITM
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA