Przejdź do artykułu
2023-11-13 | Głos z rynku

Jakość marki Tork potwierdzona nagrodą Superbrands

Nagrody Superbrands otrzymują najsilniejsze marki na rynkach w 90 krajach. W tym roku odbyła się Gala Finałowa XVII edycji projektu w Polsce. W gronie laureatów tej prestiżowej nagrody jest marka Tork, dostawca profesjonalnych produktów i usług do utrzymania higieny.

Statuetkę Superbrands w imieniu Tork odebrał Mariusz Łepik, CEE Sales Manager Distribution. Do rąk każdego finalisty trafiła również tzw. „biblia brandingu”, czyli Album Superbrands, w którym zostały opisane historie sukcesu wyróżnionych marek.

– Cieszymy się, że po raz 4. z rzędu znaleźliśmy się w grupie najsilniejszych biznesowych marek. Tytuł Superbrands uwiarygadnia naszą pozycję lidera w branży i utwierdza naszych klientów i partnerów biznesowych w przekonaniu, że otrzymują od nas wartą uwagi ofertę – mówi Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager, Tork.

Proces certyfikacji marek biznesowych odbywa się na zasadzie dwustopniowej kwalifikacji: w pierwszej kolejności powstaje długa lista marek, poddawana następnie pod głosowanie ekspertów branżowych Konfederacji Lewiatan – najbardziej wpływowej polskiej organizacji biznesowej, reprezentującej interesy pracodawców. Ocenie są poddawane 4 obszary działań: jakość produktów lub usług, jakość relacji B2B, innowacyjność oraz działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.


Zobacz także

cargo-partner uruchamia usługę LCL dla towarów niebezpiecznych
Ekologiczna strategia dewelopera 7R
Kolejny obiekt Prologis z zielonym certyfikatem
Za nami XII edycja „Green Industry Summit”
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

IVECO S-Way doceniony za funkcjonalność i wygląd
Zapraszamy do Świata HyperGram
Nowość w systemie Tork Xpress® Multifold
DHL otwiera nowe centrum logistyczne w Poznaniu

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów