Przejdź do artykułu
2022-09-22 | Głos z rynku

Wszystkie drogi prowadzą do Prologis

Prologis rowery

Oprócz budowy nowoczesnych parków logistycznych, Prologis stawia również na aktywne działania w obszarze ochrony środowiska. Właśnie dlatego, z okazji Dnia Bez Samochodu, czterech pracowników z wrocławskiego zespołu Prologis, pokonało trasę z wrocławskiego rynku do Prologis Park Wrocław III położonego przy ul. Granicznej 8A.

Warunek był jeden – musieli skorzystać z innego środka transportu niż auto!

Wybrali komunikację miejską, rower, hulajnogę elektryczną oraz bieg! Pokazali jak łatwo i sprawnie, bez korzystania z samochodu, można dotrzeć do pracy.  A wszystko w urokliwej scenerii zielonego i słonecznego Wrocławia. Jak im poszło? Kto dotarł do celu pierwszy?

Zobaczcie na filmie!

Głównym celem akcji było podkreślenie jak łatwo można dotrzeć do Prologis Park Wrocław III, a także promocja idei niskoemisyjnego transportu. W naszych parkach tworzymy miejsca przyjazne pracownikom, którzy chcą korzystać z komunikacji miejskiej – przystanki są zlokalizowane na terenie lub tuż przy wjeździe do parków. Dla miłośników jednośladów przygotowaliśmy wiaty rowerowe oraz plenerowe stacje naprawcze. Z kolei posiadacze aut elektrycznych mogą je bezpłatnie naładować w stacjach ładowania zlokalizowanych przy magazynach.  Wszystko po to, aby umożliwić sprawny i komfortowy dojazd do pracy, a także ograniczać wpływ na środowisko.

Niezależnie od tego, czy chodzi o aktywne promowanie niskoemisyjnego transportu czy budowanie satysfakcji naszych pracowników czy tworzenie dla nich przyjaznych miejsc pracy, dbanie o środowisko jest… Made in Prologis.


Zobacz także

Druga część webinaru z doradcą podatkowym z TaxAGroup
Kompaktowy Terminal Kierowcy od Webfleet
Obchody jubileuszu Seifert Logistics Group
KUKA na konferencji Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Alex Maksiov stworzył kolejne dzieło dla Prologis
Prologis ożywia miejską przestrzeń
Nowa wizja symbolu Paryża według Dassault Systèmes
DHL Parcel modernizuje swoją flotę

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów