Przejdź do artykułu
2021-12-17 | Głos z rynku

Arra Group w gronie liderów logistyki

Arra Group, będąca jednym z kluczowych ogniw w europejskim farmaceutycznym łańcuchu dostaw, drugi rok z rzędu znalazła się wśród laureatów konkursu Operator Logistyczny Roku.

8 grudnia 2021 roku podczas XX jubileuszowej Gali Logistyki-Transportu-Produkcji w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie ogłoszone zostały wyniki programu badawczego – Operator Logistyczny Roku 2021. Badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku, prowadzone jest od 15 lat przez Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics. Na podstawie jego wyników powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów.

Arra Group została wyróżniona tytułem Lidera Logistyki w kategorii Optymalizacja regularnych linii dostaw transportu farmaceutycznego na rynku europejskim. W zeszłym roku firma otrzymała w tym konkursie tytuł Lidera Logistyki w kategorii Skokowe Umocnienie Pozycji Rynkowej.

Już za kilka miesięcy Arra Group będzie obchodziła swoje dwudziestolecie. Przez te dwie dekady w logistyce zmieniło się niemal wszystko, ale kluczowe wartości pozostają niezmienne – jakość i bliskość z klientem. Konkurs Operator Logistyczny Roku nagradza tych, którzy mają je w swoim DNA. Dziękuję wszystkim naszym klientom, którzy poświęcili swój czas i wzięli udział w badaniu, by ocenić poziom naszego serwisu. Nagroda zobowiązuje nas do stawiania sobie jeszcze ambitniejszych celów. – komentuje Artur Ratajczak, CEO Arra Group.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Caddy z pięcioma gwiazdkami Euro NCAP
FM Logistic prezentuje księgę ekologicznych rozwiązań
FedEx wdrożył opakowania wielokrotnego użytku
DPD Polska we współpracy z siecią sklepów Castorama
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

5-procentowy wzrost w ID Logistics na początku roku
Nowy standard logistyki w Europie
Nowa rodzina opon Continental Hybrid Generation 5
Firmy, konferencje, pokazy maszyn - targi MODERNLOG już niedługo

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów