Przejdź do artykułu
2021-06-18 | Głos z rynku

Arra Group z Godłem Teraz Polska

Arra Group, będąca jednym z kluczowych ogniw w europejskim farmaceutycznym łańcuchu dostaw, otrzymała prestiżową nagrodę Teraz Polska.

Konkurs „Teraz Polska” organizowany jest od ponad 30 lat. Jego zadaniem jest nagrodzenie najlepszych polskich produktów, usług i innowacji. W tegorocznej edycji Godła Teraz Polska uhonorowana została Arra Group, która od dwóch dekad specjalizuje się w bezpiecznym transporcie farmaceutyków, produktów okołomedycznych i innych produktów wymagających warunków temperatury kontrolowanej od -25°C do +25°C. Firma wspiera walkę z COVID-19, zajmując się dystrybucją szczepionek przeciwko wirusowi na terenie Europy.

Marka firmy farmaceutycznej opiera się na zaufaniu konsumentów. Klient kupujący produkty lecznicze, musi być pewny, że wybiera te towary, których jakość jest najwyższa. To duża odpowiedzialność, nie tylko dla producenta, ale także operatora logistycznego. W Arra Group mamy świadomość, że nasze doświadczenie i jakość usług ma wpływ nie tylko na postrzeganie produktu i marki producenta, ale także na zdrowie i życie pacjentów. Tym bardziej cieszy nas Godło Teraz Polska, które otrzymaliśmy za bezpieczne dostawy dla farmacji. Nagroda stanowi potwierdzenie wysokiej jakości usług i zobowiązuje nas do dalszego udoskonalania naszego serwisu – komentuje CEO Arra Group, Artur Ratajczak.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

COVID-19 zmienił wymagania dotyczące czystości
Weź udział w badaniu nt. cyfrowej transformacji
Seifert Polska w logistycznym Top 500
Grupa INELO gotowa na system e–TOLL
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Elektryczne rowery we flocie DHL
Raben w walce o czystsze powietrze
Telematyka skutecznie redukuje koszty operacyjne
Branża motoryzacyjna walczy z rosnącą inflacją
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA