Przejdź do artykułu
2021-04-19 | Głos z rynku

FIEGE i Lorenz zaczynają współpracę

Do grona klientów FIEGE dołączyła firma LORENZ SNACK-WORLD LOGISTICS, należąca do Grupy Lorenz, renomowanego producenta słonych przekąsek. Przedmiotem współpracy będzie obsługa logistyczna magazynu przyprodukcyjnego w Stanowicach koło Wrocławia.
Zadaniem FIEGE będzie zarządzanie procesami magazynowymi i ich optymalizacja przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych, mających zapewnić terminowe i zgodne ze zleceniami przygotowanie wysyłek produktów Lorenz w warunkach dalszego wzrostu wolumenów.

Przy wyborze operatora logistycznego kierowaliśmy się kilkoma czynnikami, ale niezwykle dla nas istotne było profesjonalne i szczegółowe nakreślenie planu dalszych optymalizacji procesów logistycznych w naszym magazynie w Stanowicach. Nasza firma cały czas dynamicznie się rozwija, więc bezproblemowa obsługa rosnących wolumenów jest warunkiem koniecznym dla zachowania wysokiego stopnia zadowolenia naszych kontrahentów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z FIEGE, bo propozycja jaką ta firma przedstawiła, spełniła nasze oczekiwania – mówi Tomasz Leciejewski, Dyrektor Planowania i Logistyki w The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Dziękujemy naszemu nowemu partnerowi za zaufanie. Bardzo doceniamy pełną otwartość i transparentność, która pozwoliła nam na przeprowadzenie gruntownego audytu aktualnych procesów logistycznych w magazynie i dzięki temu przygotowanie przemyślanych i starannie przeanalizowanych propozycji. Podpisanie kontraktu z Lorenz Snack-World Logistics stanowi dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie zobowiązanie do osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest zapewnienie wysokiej jakości i produktywności, czyli tego, co dobry operator logistyczny musi umieć dostarczyć – mówi Tomasz Przybył, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w FIEGE Sp. z o.o.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Pociągi holownicze od Clark
Elektryczne pojazdy we flocie DHL Parcel
Przyszłość branży logistycznej
Lekcje projektowania 3D dla najmłodszych
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów