Przejdź do artykułu
2021-04-19 | Głos z rynku

Nowe połączenia lotnicze już w czerwcu

Wizz Air, ogłasza dzisiaj dodanie czterech nowych niskokosztowych tras z Polski. W letniej ofercie WIZZ, uruchomione zostaną połączenia z Gdańska do Burgas, z Rzeszowa do Londynu Luton oraz stolicy Norwegii – Oslo, a także z Warszawy na hiszpańską wyspę Fuerteventurę.

Nowa oferta to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także możliwość dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Bułgarii, Norwegii, Hiszpanii i do Wielkiej Brytanii. Połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu na trasach Gdańsk - Burgas, Rzeszów - Oslo i Warszawa - Fuerteventura, natomiast połączenie Rzeszów - Londyn Luton - trzy razy w tygodniu.

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

TRASA DNI CENY OD* START
GDAŃSK – BURGAS czwartek, niedziela 109 PLN 13 czerwca 2021
RZESZÓW – OSLO TORP środa, niedziela 89 PLN 15 września 2021
RZESZÓW-LONDYN LUTON poniedziałek, środa, piątek 89 PLN 22 września 2021
WARSZAWA – FUERTEVENTURA poniedziałek,piątek 159 PLN 24 września 2021
 
Dziś z radością przedstawiamy cztery nowe trasy z Gdańska do Burgas, z Rzeszowa do Londynu i Oslo oraz z Warszawy na jedną z Wysp Kanaryjskich - Fuerteventurę. Jesteśmy przekonani, że nowe trasy dostarczą Polakom jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Dzisiejszym ogłoszeniem pragniemy podkreślić zaangażowanie Wizz Air na rzecz naszych klientów z Polski - oferujemy możliwie najniższe taryfy i doskonałą obsługą na pokładzie. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.
 
Bilety są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub w mobilnej aplikacji.

*cena biletu w jedną stronę, włącznie z podatkami, opłatą administracyjną i innymi opłatami obowiązkowymi. Zawiera jeden bagaż podręczny (max: 40x30x20cm). Walizka na kółkach oraz każda sztuka bagażu rejestrowanego wymaga dodatkowych opłat. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Przyszłość branży logistycznej
Grupa CSL wzmacnia zespół ds. Brexitu
Komfort odbioru paczki powszechnym standardem
POLOmarket wzmacnia ekspansję w północnej Polsce
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Współpraca logistycznych gigantów
Nowe usługi dla branży medycznej
Loty towarowe samolotami pasażerskimi
Transport lotniczy ma ważne zadanie do wykonania
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA