Przejdź do artykułu
2021-01-26 | Głos z rynku

Nowy standard higieny

Tork PeakServe, rozwiązania do czyszczenia powierzchni i produkty do dezynfekcji stanowią kompleksową pomoc w spełnieniu podwyższonych standardów sanitarno-higienicznych.

Pakiet produktów Essity, światowego lidera branży higienicznej i ochrony zdrowia oraz właściciela marki Tork, to sposób na spełnienie zwiększonych wymogów sanitarnych z jednoczesnym zachowaniem wydajności produkcji. W skład zestawu wchodzi system ręczników do rąk Tork PeakServe®, gama środków do czyszczenia powierzchni i preparaty dezynfekujące.

Nowo rozbudowana linia dozowników Tork PeakServe wykorzystuje skompresowane wkłady i rewolucyjną technologię łączącą ze sobą bindy, zapewniając stały dostęp do ręczników. Umożliwia to łatwe zachowanie odpowiedniej higieny rąk. Rozszerzona linia oferuje szereg rozwiązań dostosowanych do różnorodnych miejsc o dużym natężeniu ruchu.

Utrzymanie higieny w zakładach produkcyjnych wymaga dokładnego czyszczenia powierzchni, szczególnie tych często dotykanych, w celu zmniejszenia ilości zakażeń krzyżowych. Dozowniki z linii Tork Performance® oferują wiele opcji montażu, dzięki czemu można je umieszczać w strategicznych miejscach. Dodatkowo dzięki materiałom przygotowanym przez markę - takim jak Przewodnik odpowiedniego umieszczania dozowników w zakładach produkcyjnych - osoby zarządzające obiektami mogą zidentyfikować krytyczne przestrzenie, dopasować do nich odpowiednie produkty i zoptymalizować ich użycie.

Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager marki Tork podkreśla: - Właściciele zakładów produkcyjnych stoją przed dwoma wyzwaniami – zadbaniem o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz utrzymaniem wysokiej wydajności ich pracy. W pakiecie rozwiązań higienicznych Tork znajdują się produkty, które są kluczowe w spełnieniu podwyższonych wymagań w zakresie higieny i przyczyniają się do zwiększenia produktywności zakładu. Wybierając właściwe rozwiązania i rozmieszczając je z uwagą, poprawa wydajności jest możliwa bez pójścia na kompromis w kwestii praktyk higienicznych.

Aby dowiedzieć się więcej w jaki sposób możesz zapewnić nowy standard higieny w swoim obiekcie odwiedź: https://www.tork.pl/higiena/dobra-higiena/tork-clean-care/produkcja

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Polski przemysł wymaga masowej automatyzacji
PSIwms będzie sterować Centrum Dystrybucyjnym LPP w Brześciu Kujawskim
DHL Express zamawia osiem frachtowców Boeing 777
Branża kurierska musi dostosować się do osób 50+
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Tork pomaga zapewnić bezpieczną opiekę zdrowotną
TORK wprowadza zestaw narzędzi dla branży produkcyjnej
Czyściwa exelCLEAN® mają wpływ na wydajność sprzątania
Tork opracował model sprzątania w oparciu o dane
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA