2020-10-29 | Głos z rynku

Grupa Raben z nową stroną internetową

Grupa Raben zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, lubi też stawiać na innowacje i to nie tylko w logistyce. W październiku firma uruchomiła swoją nową stronę internetową, a na niej m.in. szybkie sprawdzanie statusu przesyłki, łatwy dostęp do strefy klienta i „People with drive” czyli zespół Raben, który z pasją podchodzi do swoich zadań już od niemal 90 lat.

W obecnych czasach, gdy digitalizacja nabrała tempa a szybki dostęp do wiarygodnych danych jeszcze nigdy nie był tak istotny, szczególnie ważne jest zapewnienie swoim klientom sprawnych i dynamicznych narzędzi do pracy. Mając to na uwadze, a jednocześnie śledząc najnowsze trendy online Grupa Raben z dniem 23 października uruchomiła nową stronę internetową.

„Nowa strona to nasza odpowiedź na zmieniający się świat online, a my zawsze jesteśmy blisko naszych klientów” – wyjaśnia Katarzyna Bartkiewicz, digital marketing manager z Grupy Raben. „Bohaterami nowego serwisu są pracownicy firmy czyli „People with drive”, podobnie jak budują Grupę Raben, tak również tworzą naszą stronę www. Poprzez ten wygląd chcemy pokazać naszym odwiedzającym: klientom czy potencjalnym pracownikom, że jesteśmy pełni energii, zaangażowania a przede wszystkim tworzymy zgrany zespół, gotowy na nowe wyzwania”.

Świeży design strony dostosowany jest do najnowszych wymagań UX. Uproszczone menu, które pozwala na szybki dostęp do najważniejszych funkcjonalność, proste formularze do wyceny przesyłki oraz ciekawe filmy pokazujące Grupę Raben to tylko niektóre z nowości czekające na odwiedzających.

Jednak, na nowoczesnym i dynamicznym wyglądzie się nie kończy. Użytkownicy nowej strony mogą przede korzystać z: łatwego dostępu do strefy klienta; zaawansowanej wyszukiwarki oddziałów, szybkiego sprawdzania statusu przesyłki oraz możliwości wyświetlania strony offline.

Nowa strona to również łatwość korzystania z całości treści na urządzeniach mobilnych, przyjazne przewijanie oraz menu dostosowane do użytkowników preferujących korzystanie ze smartfonów.

W celu poprawienia jakości użytkowania strony, Raben zdecydował się na innowacyjny krok i przygotowanie serwisu w oparciu o TYPO3PWA. Progresywne Aplikacje Internetowe (PWA) łączą w sobie najlepsze cechy stron internetowych i aplikacji mobilnych. Dzięki temu nowy serwis jest dużo szybszy oraz działa nawet wtedy, kiedy użytkownik nie ma dostępu do sieci lub korzysta z wolnego łącza.


Zobacz także

Nowa odsłona bestsellera Volkswagena zjeżdża z taśm w Poznaniu
Droga ku zeroemisyjności to duże wyzwanie dla firm
Hillebrand przejął specjalistę od logistyki towarów płynnych
Rusak rozwija swoją sieć biur w związku z Brexitem
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Fresh Logistics zainwestował w magazyny o powierzchni 16 tys. m kw.
Raben będzie prowadził dedykowany projekt dla Grupy Ahlers
Raben i MAKRO otwierają magazyn pod Warszawą
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA