2020-09-16 | Głos z rynku

Canpol wybrał system WMS od Consafe

Właściciel marek Canpol Babies i Lovi zdecydował się na zakup najnowszej wersji systemu Astro WMS® od Consafe.

„Wyboru systemu dokonaliśmy bardzo rozważnie, nie żałując czasu na rozmowy, wizyty referencyjne i analizy” – mówi Marek Woźnica, kierownik magazynu odpowiedzialny za inwestycję

„Ostatecznie to Astro WMS najlepiej spełnił nasze dzisiejsze oczekiwanie, a co więcej, strategia produktowa Consafe wpisuje się w naszą wizję logistyki magazynowej w przyszłości” – dodaje.

Jednym z wymagań postawionych dostawcom było dostarczenie ustandaryzowanego rozwiązania, które oparte jest o najlepsze praktyki rynkowe i nie wymaga zaawansowanego programowania „pod klienta”. Krzysztof Kalisz, który po stronie Consafe odpowiadał za dobór odpowiedniego rozwiązania, opowiada, jakie korzyści płyną z takiego podejścia:

„Szeroki standard konfiguracyjny Astro WMS® pozwala najpierw na bezproblemowe wdrożenie, a w przyszłości na szybką aktualizację do nowej wersji, tak aby system się nie starzał. Chcemy, aby o ewentualnym „szyciu” pod klienta decydowały warte utrzymania elementy przewagi konkurencyjnej, a nie np. przyzwyczajenia pracowników. Oczywiście mocno wspieramy klienta w całym procesie zarządzania zmianą, jaką niewątpliwie jest ustandaryzowanie procesów w nowym systemie”.

W najbliższych tygodniach rozpocznie się analiza przedwdrożeniowa, a uruchomienie produkcyjne systemu planowane jest na drugi kwartał 2021.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

IT.integro zapraszam na technologiczną konferencję online
DHL dostarcza na drugi dzień paczki zamówione przed 22:00
RFID w centrach logistycznych – szybciej, dokładniej, taniej
Późny początek sezonu wycieczkowego w Porcie Gdańsk
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Jak wykorzystać potencjał systemu WMS, aby usprawnić procesy logistyczne w firmie?
CCC we współpracy z PSI wdrożyło system automatycznego sterowania wózkami
Delta Trans uruchamia system WMS od firmy Consafe
Körber liderem systemów WMS wg. Gartner 2020 Magic Quadrant
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA