2020-09-14 | Głos z rynku

DHL i Militaria z nietuzinkową usługą kurierską

Militaria.pl, we współpracy z DHL Parcel, oferuje swoim klientom usługę dostawy następnego dnia, dla zamówień złożonych do późnych godzin wieczornych. Graniczną porą jest 22:00.

Militaria.pl to sklep internetowy z akcesoriami survivalowymi, sportowymi i specjalistycznymi, które mogą kojarzyć się z wyposażeniem bohaterów kultowych filmów akcji. Niezwykły asortyment wymaga również stosowania niecodziennych rozwiązań w kwestii dostawy. Jest to możliwe, dzięki współpracy z DHL Parcel, kluczowym partnerem logistycznym dla branży e-commerce.

„Jednym z istotnych kryteriów dla klientów sklepów internetowych jest informacja o czasie dostawy. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom odbiorców, wspólnie z Militaria.pl wprowadziliśmy gwarancję doręczenia następnego dnia, dla wszystkich zamówień złożonych do 22. Umiejętność dopasowania profilu operacji magazynowych do dedykowanych potrzeb klienta – to wyróżnik serwisu DHL Parcel, a także czynnik, który w znacznej mierze decyduje o efektywnej obsłudze sektora e-commerce” – komentuje Magdalena Bugajło – Dyrektor ds. Komunikacji Marketingowej i PR w DHL Parcel.

Ogromne znaczenie dla obsługi klientów e-commerce ma także precyzyjnie zaprojektowana sieć infrastruktury krajowej i otwartość na indywidualne oczekiwania parterów biznesowych. Kluczowa jest także optymalna lokalizacja centrów sortowania i terminali, czy bieżące dostosowywanie obsady i tras kurierskich do posiadanego wolumenu.

„Jesteśmy dumni z tego, że jako jedyni w Polsce i jedni z nielicznych na świecie, dajemy naszym klientom możliwość składania zamówień do godz. 22 z gwarancją dostarczenia przesyłki następnego dnia. Oczywiście bez dodatkowych opłat. Jeżeli dodamy do tego możliwość wyboru spośród kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych dostępnych "natychmiast" na stanie magazynowym, nasz klient jest obsługiwany w sposób niedostępny w innych e-sklepach bez względu na branżę” – podkreśla Kamil Skrzypczak – Prezes Zarządu Militaria.pl

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

RFID w centrach logistycznych – szybciej, dokładniej, taniej
Późny początek sezonu wycieczkowego w Porcie Gdańsk
Scania wprowadza elektryczne i hybrydowe napędy
Wdrożenie automatyzacji produkcji od firmy Remmert w Insbud
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DHL publikuje raport „Next-Generation Wireless in Logistics”
DHL rozszerza swoją flotę o frachtowce Boeing 767-300
DL Invest i DHL wybudują wspólnie centrum logistyczne
Już ponad 50 tysięcy paczek DHL Parcel odebranych i nadanych w sklepach Kaufland
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA