2020-09-08 | Głos z rynku

Utz prezentuje nową stronę www

Nowa strona internetowa utzgroup.com prezentuje produkty i osiągnięcia Grupy Utz - producenta pojemników i palet z tworzywa sztucznego do wielokrotnego wykorzystania dla przemysłu i logistyki – z wykorzystaniem doświadczenia gospodarowania w obiegu zamkniętym.

Nadszedł czas, kiedy nowa strona internetowa jest już online i można się z nią łączyć pod adresem http://www.utzgroup.com/pl/

Nowa strona internetowa = zupełnie nowa koncepcja

Nowa strona internetowa jest znacznie bardziej konkretna. Wyraźnie komunikuje, co oznacza Utz i kim jesteśmy, podkreślając globalny zasięg działania firmy i jej lokalne, silne korzenie. Firma Georg Utz z Kątów Wrocławskich reprezentuje grupę na rynkach polskim, czeskim, rosyjskim oraz w krajach nadbałtyckich: Litwa, Łotwa i Estonia.

Strona jest skierowana do tych profesjonalistów i międzynarodowych firm, które chcą inwestować w logistykę i automatyzację. Mniej treści, prosta nawigacja po menu, wyraźne instrukcje ułatwiają ten proces. Za pośrednictwem przycisku „kontakt" można z każdego poziomu strony, nawiązać połączenie bezpośrednio z lokalną fabryką Utz.

Nawigacja po e-sklepie również została uproszczona aby skrócić drogę wyszukiwania produktu. Będzie można do niego dotrzeć w dowolnym momencie za pośrednictwem "Shop-Button". Ten przycisk automatycznie przekierowuje klienta ze strony głównej do lokalnego sklepu internetowego (na przykład sklep dla rynku polskiego = www.utzgroup.pl).

Klient otrzyma szczegółowe informacje techniczne w bezpośrednim kontakcie z najbliższym przedstawicielem Utz. Nowa strona w ciekawy sposób prezentuje także zaangażowanie grupy w budowanie fundamentów zrównoważonego rozwoju dla firm współpracujących z Utz.

Ważnym krokiem w kierunku ochrony zasobów środowiskowych jest kooperacja z innymi organizacjami w celu współpracy w zakresie zmniejszenia śladu węglowego. Jako grupa firm, wraz z fundacją myclimate.org, opracowujemy strategię klimatyczną Utz. Wiele podjętych środków, w tym wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych oraz redukcja odpadów i emisji, pozwoli nam w każdym roku zbliżać się do neutralności pod względem emisji CO2.


Zobacz także

Dassault Systèmes integruje rozwiązanie desktopowe z platformą w chmurze
CCC we współpracy z PSI wdrożyło system automatycznego sterowania wózkami
Delta Trans uruchamia system WMS od firmy Consafe
A2 Mińsk Mazowiecki - Warszawa z nawierzchnią betonową
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Coraz więcej firm skłania się ku ekologicznym rozwiązaniom
Szmaragdowy jubileusz pojemnika RAKO
55. urodziny pojemnika RAKO od Georg Utz
Pojemniki Utz w nowym magazynie firmy ASMET
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA