Przejdź do artykułu
2023-03-23 | W magazynie

Najlepsze praktyki drukowania

Najlepsze praktyki drukowania kodów kreskowych i etykietowania logistycznego za pomocą CL-E720 marki Citizen

Standardy kodów kreskowych GS1 umożliwiają centrom logistycznym na całym świecie ujednolicenie procesów etykietowania, co przyspiesza i ułatwia współpracę i integrację przedsiębiorstw. Kody kreskowe zgodne z GS1 muszą być drukowane w przejrzysty i dokładny sposób, tak aby oznaczane nimi towary mogły być bez przeszkód przekazywane pomiędzy przewoźnikami. Aby robić to skutecznie, potrzebna jest niezawodna i profesjonalna drukarka etykiet.  

CL-E720 marki Citizen Systems to najlepsza drukarka etykiet służąca do druku etykiet wysyłkowych, znaczników zarządzania towarem, list kompletacyjnych i raportów doręczeń. To wszechstronne urządzenie drukujące jest dostępne w trzech wersjach - CL-E720 z głowicą drukującą 203 dpi do druku klasycznych etykiet logistycznych; CL-E730 z głowicą drukującą 300 dpi do druku bardziej złożonych i szczegółowych etykiet; oraz CL-E720DT drukująca jedynie w trybie bezpośrednim termicznym. Wszystkie trzy wersje CL-E720 są wyposażone w innowacyjny system drukujący ARCP marki Citizen zapobiegający marszczeniu się taśmy, dzięki czemu druk jest za każdym razem ostry i wyraźny - to idealne rozwiązanie dla kodów kreskowych GS1.

Drukarki z linii CL-E720 zawdzięczają swą trwałość mechanizmom drukującym i obudowie skonstruowanym w całości z metalu, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w dynamicznych i wymagających warunkach, o ciągłym zapotrzebowaniu na etykiety. Kompaktowy korpus umożliwia wpasowanie się w ciasne przestrzenie lub postawienie drukarki na stole, co pomaga zaoszczędzić przestrzeń w już i tak tłocznych pomieszczeniach firmowych.

citizen2

W celu pozyskania informacji, skontaktuj się ze sprzedawcą Citizen lub wyślij wiadomość na adres marketing@citizen-europe.com


Zobacz także

Jak uprościć sobie życie i uniknąć kar dzięki telematyce?
Wywiad z Benedyktem Bródką, Właścicielem firmy Pol-Plan
Jak przebiega zielona transformacja w branży transportowo-logistycznej?
Nie musisz wydawać fortuny na przydatne wyposażenie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Mauser Polska powiększa powierzchnię do 9 tys. mkw.
Jak technologia zmienia branżę logistyczną?
Firmy, konferencje, pokazy maszyn - targi MODERNLOG już niedługo
Ferag integruje procesy intralogistyczne w Lizbonie

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów