Przejdź do artykułu
2021-11-01 | W magazynie

Inteligentna obsługa i autoryzacja przedmiotów

Brady Corporation prezentuje nową, wysoce niezawodną etykietę RFID o podwójnej częstotliwości która łączy w sobie zalety technologii RFID UHF i NFC. Teraz firmy mogą usprawnią zarządzanie łańcuchem dostaw przedmiotów, poprawić uwierzytelnianie i zwiększyć zaangażowanie użytkowników końcowych za pomocą jednej etykiety.

Usprawnianie dostarczania, obsługi i autoryzacji produktów

Możesz teraz śledzić, identyfikować i obsługiwać niemal każdy przedmiot lub produkt za pomocą jednej, niezawodnej etykiety klasy przemysłowej z technologią RFID o dwóch częstotliwościach: UHF i NFC. Lokalizuj wiele produktów jednocześnie z dużej odległości i uzyskuj dostęp do dodatkowych informacji z bliska. Łatwo dodawaj z dowolnego miejsca dodatkowe dane, takie jak dokumentacja produkcji i konserwacji, daty wysyłki, instrukcje obsługi produktów, dane uwierzytelniające i informacje o gwarancji.

Dual Frequency RFID square

Zapewnij rozszerzoną rzeczywistość produktów

Wystarczy dotknąć etykiety smartfonem z funkcją NFC, aby odczytywać i zapisywać dane. Wszystkie produkty lub przedmioty z etykietą RFID o podwójnej częstotliwości dają możliwość uczestniczenia w programach śledzenia i monitorowania całym łańcuchom dostaw, od produkcji części, montażu, logistyki i dystrybucji po instalatorów, konserwatorów i użytkowników końcowych. Można dodać takie dane, jak kody oraz łącza do informacji online lub do dokumentów przechowywanych w bazach danych.

Dual Frequency RFID Labels app08 lowres

Szybkie zarządzanie zapasami

Za pomocą przenośnych lub stałych czytników RFID UHF można zliczać i identyfikować wiele oznakowanych produktów i przedmiotów jednocześnie z odległości nawet 11 m. Sygnały ignorują linię wzroku, co znacznie zwiększa szybkość i elastyczność zarządzania zapasami. Można również szybko uzyskać dostęp do przydatnych danych dotyczących identyfikowalności dla każdego zeskanowanego przedmiotu, a skanery mogą wskazywać specjalistom właściwe przedmioty.

Obejrzyj wideo i poznaj więcej szczegółów produktu >>

Zwizualizuj swoją przewagę i pobierz infografikę >>

Brady Polska
www.brady.pl


Zobacz także

IX edycja projektu In4Log na targach logistycznych Modernlog w Poznaniu
Magazyny spekulacyjne to nieruchomości o wysokim standardzie realizacji
Wywiad z Michałem Drągiem - właścicielem BALU/HOLLER Polska
Wyzwania wiążące się z rozwojem kanału e-Commerce
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA