Przejdź do artykułu
2021-04-07 | Z ładunkiem w drodze

Bogato wyposażone DAF'y trafiają do nowych właścicieli

Ciągniki XF FT z silnikiem PACCAR MX-13 o mocy 355kW / 483 KM zostały zamówione z zapewniającym najwyższy komfort kierowcy i najwyższą efektywność transportu pakietem Ultimate, którego integralną cześć stanowi systemi zarządzania flotą DAF Connect. System ten był ważnym argumentem wyboru, ponieważ unikalna Otwarta Platforma DAF Connect usprawnia komunikację z wewnętrznymi systemami firmy transportowej. Pojazdy zostaną również doposażone w przetwornice z 220 na 24V – służącą do zasilania np. klimatyzatora postojowego z sieci 220V, co wiąże się z oszczędzaniem energii akumulatorów. Ponadto, dla pełnej przejrzystości kosztów, firma Boekestijn Transport zdecydowała się objąć zamówione ciągniki kontraktem serwisowym w najbardziej rozbudowanej opcji Full Care.

Boekestijn Transport powstał jako firma rodzinna, założona w 1994 roku przez Arno i Petera Boekestijn. Rozwój przedsiębiorstwa, które zatrudnia w tym momencie ponad 1000 pracowników, pozwolił na stworzenie kompletnych rozwiązań transportowych dla wszystkich sektorów z zachowaniem wysokich standardów przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów klienta. Firma Boekestijn Transport specjalizuje się m.in. w transporcie towarów wysokowartościowych, transporcie leków jaka również transporcie kolekcji polskich projektantów mody do czołowych butików w Paryżu. Flota Boekastijn Transport jest certyfikowana certyfikatem TSR i wyposażona w system bezpieczeństwa TAPA (Transported Asset Protection Association) TSR 1, 2 oraz 3. W chwili obecnej Boekestijn Transport oferuje transport całopojazdowy i drobnicowy pomiędzy Europą Centralną a Zachodnią oraz w kierunku Bałkanów i posiada 10 biur rozlokowanych w strategicznych punktach obsługiwanych kierunków.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Raben przeciera szlaki od blisko 100 lat
DACHSER rozwija sieć połączeń z zachodem
Transport po zmroku w zgodzie z przepisami
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Co polskie firmy logistyczne robią na rynkach skandynawskich?
Raben przeciera szlaki od blisko 100 lat
Transport po zmroku w zgodzie z przepisami
DACHSER rozwija sieć połączeń z zachodem
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA