Przejdź do artykułu
2022-06-03 | Wymiana doświadczeń

Audiobook z wiedzą prosto od ekspertów z branży B2B

Audiobook autorstwa Krzysztofa Wieczorka, Bartosza Majewskiego i Marka Kicha

Cyfrowa transformacja zakłada nieustanną gotowość do zmian. Siłą rzeczy, edukując o niej, nie możemy pozostawać obojętni na trendy w zakresie form przyswajania treści. One z kolei, w obecnych czasach, zmieniają się w mgnieniu oka. Dlatego właśnie publikacja „Jak przeprowadzić cyfrową transformację w firmie handlowej?”, którą wydaliśmy w 2021 roku, także przeszła transformację i od teraz jest dostępna również w formie audiobooka.

Pobierz audiobook >>

Cyfrowa transformacja w polskich firmach handlowych

Naszą inspiracją, a zarazem pierwszym krokiem do stworzenia audiobooka było przeprowadzone przez nas badanie. W jego trakcie zapytaliśmy przedstawicieli 100 polskich firm zajmujących się handlem B2B o stopień cyfrowej transformacji ich przedsiębiorstw i wyzwania, które spotykają w tym obszarze.

Wnioski opracowane na podstawie tych rozmów, stanowiły bazę do stworzenia naszego przewodnika. Jego głównym celem była odpowiedź na obawy i wątpliwości wstrzymujące firmy przed wdrożeniem rozwiązań z zakresu cyfrowej transformacji. Do współtworzenia naszej publikacji zaprosiliśmy 9 ekspertów – praktyków z różnych dziedzin, czego efektem jest zbiór rad, taktyk i rozwiązań do zastosowania.

Wiedza biznesowa od ekspertów z branży B2B

Eksperci, których zaprosiliśmy do podzielenia się swoją wiedzą, to praktycy mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Słuchając audiobooka, zapoznasz się z następującymi rozdziałami:

  • Jak priorytetyzować pomysły? Jak generując pomysły na cyfrową transformację zachować skupienie strategiczne? – Przemysław Skrzek i Maciej Gawlik (Leanspin)
  • Jak zarządzać obawami pracowników w obliczu cyfrowej transformacji? – Piotr Stohnij
  • Jak podejść do wyboru platformy B2B? – Marek Kich (X-Coding)
  • Jak przeprowadzać zmiany w organizacji pracy zespołów handlowych, aby działały efektywniej? – Bartosz Majewski (Casbeg)
  • Jak zorganizować procesy magazynowe i back-office w firmie handlowej w obliczu cyfrowej transformacji? – Krzysztof Wieczorek (Astra S.A.)
  • Jak rozbijać projekt na części, aby szybciej zweryfikować jego założenia i obniżyć koszty? – Michał Dusiński (AgileForce)
  • Jak rozwiązania IT wspierają cyfrową transformację? – Jakub Czyżkowski (Sente)

Audiobook przesłuchasz tutaj >>


Zobacz także

DPDgroup rozwija sieć czujników jakości powietrza
Dołącz do promowania bezpiecznej jazdy z GLS!
Brzeskie centrum LPP na drodze do pełnej wydajności
Kierunki rozwoju branży logistyczno-przemysłowej w 2022 r.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Druga część webinaru z doradcą podatkowym z TaxAGroup
Sente organizuje webinar dla przedsiębiorców
Jakie korzyści przynosi system WMS w rolnictwie?
System WMS w dystrybucji artykułów medycznych

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów