Przejdź do artykułu
2022-02-01 | Wymiana doświadczeń

Logistyczne Wywiady 2022 - zobacz i przeczytaj!

Z początkiem roku na światło dzienne wygląda kolejna edycja "Logistycznych Wywiadów". W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa 15 rozmów o logistyce w rzeczywistości postpandemicznej i o tym jak łapiemy równowagę po COVID-19.
Logistyczne Wywiady Edycja 5 okladka
 
 
Edycja V Logistycznych Wywiadów stanowi intelektualną ciągłość z cyklem około 60 wywiadów zaprezentowanych do tej pory na łamach tej publikacji, z przywódcami organizacji logistycznych. W tym cyklu corocznie przedstawiamy ludzi i firmy, któ­re tworzą historię logistyki i za­razem są jej częścią. To osobiste krótsze i dłuższe historie opowiedziane o tym jak liderzy zarządzają biznesem, kreują mega trendy i odpowiadają na wyzwania współczesnego Świata. Niekiedy osobiste relacje wychodzą poza model li tylko wybitnie zawodowy i są opowieścią o ulubionej muzyce, hobby, sposobie na work balance, który pozwala zachować równowagę umysłu w codziennym życiu. Tegoroczna edycja dzieła nosi szczególny znak czasów – pandemiczny paroksyzm, który odbił się na doświadczeniach w zarządzaniu. Jak ów medyczny stan wpłynął na decyzje w czasie kryzysu, w jaki sposób unieważniał wypracowane strategie i jak poradzili sobie w nowej rzeczywistości przywódcy organizacji logistycznych? Uzyskanie odpowiedzi na te pytania stanowić będzie cenną wiedzę uniwersytetu życia, która wejdzie na stałe do kanonu biznesowego pragmatyzmu. Złożony z tysiąca zawodowych życiorysów stanie się zarazem zbiorowym doświadczeniem umiejętności w jaki sposób łapiemy równowagę po COVID.
 
Poprzednie wydania Logistycznych Wywiadów w wersji elektronicznej znajdziecie w naszym sklepie: www.logistyczny.com/sklep24

Zobacz także

Panattoni z blisko 2 mln mkw. magazynów na Śląsku
2021 rekordowym rokiem dla Prologis w Europie
Wydatki na technologie IT sięgną 4,5 bln dolarów
Firmy powoli wdrażają zrównoważone inwestycje
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów