Przejdź do artykułu
2021-05-04 | Magazynowe inwestycje i transakcje

City Park Wrocław z nowym najemcą

Dailyfruits od 10 lat dostarcza świeże produkty do biur w całej Polsce. W tym roku postanowiła przenieść centrum logistyczne we Wrocławiu. Nowoczesna powierzchnia 700 mkw. w parku magazynowym Ideal Idea City Park Wrocław pozwoli firmie efektywnie realizować nowe zamówienia. W imieniu Dailyfruits negocjacje prowadziła firma AXI IMMO.

Firma Dailyfruits od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu dostawy świeżych owoców, warzyw, bakalii oraz soków do biur i zakładów produkcyjnych na terenie całej Polski. Z jej usług skorzystało już ponad 2000 firm m.in. w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Gliwicach i innych miastach. Bogate portfolio produktów, szkoleń i webinarów z zakresu edukacji żywieniowej pomaga wielu klientom firmy Dailyfruits w budowaniu programu benefitów promujących zdrowy tryb życia.

Zdecydowaliśmy się na ofertę Ideal Idea City Park Wrocław ze względu na lokalizację i jakość projektu. Poszukiwaliśmy powierzchni magazynowej, która zapewni nam świetną komunikację drogową z obwodnicą i szybką dystrybucję towarów do klientów końcowych na terenie całego regionu. Równie ważnym kryterium było zachowanie odpowiednich norm i kryteriów dotyczących izolacyjności budynku, przez wzgląd na umieszczenie w nim chłodni – powiedział Bartosz Krudysz, Dailyfruits.

Według harmonogramu rozpoczęcie działalności firmy Dailyfruits w Ideal Idea City Park Wrocław przewiduje zajęcie blisko 600 mkw. powierzchni magazynowej na początku września br. Wcześniej, w sierpniu najemca rozpocznie prace przy wstawianiu komór chłodniczych. Całość najmu dopełnia nowoczesne biuro z częścią socjalną o powierzchni ponad 100 mkw.

Oferta Ideal Idea City Park Wrocław sprawdzi się dla najemców poszukujących funkcjonalnej nieuciążliwej produkcji czy też magazynu ostatniej mili do obsługi logistycznej wrocławskiego regionu. Klient otrzymał optymalny względem potrzeb moduł hali i biura, który zajmie w wymaganym terminie. Dodatkowym atutem inwestycji Ideal Idea Wrocław jest jej nowoczesna architektura, która będzie również lokalną wizytówką firmy Dailyfruits – mówi Damian Kińczyk, Associate Director w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

Cieszymy się, iż tak prężnie rozwijająca się firma, jak Dailyfruits postanowiła zaufać nam w zakresie dostarczenia powierzchni, która nie tylko pozwoli utrzymać, ale i rozwinąć swoją obecność w regionie Dolnego Śląska. City Park Wrocław jest dla nas wyjątkową inwestycją, która potwierdza znaczący popyt na obiekty typu SBU (Small Business Unit) również poza granicami Warszawy, w której dotychczas działaliśmy – komentuje Aleksander Kobyliński, Leasing Manager Ideal Idea.

Ideal Idea City Park Wrocław to centrum logistyczne składające się z dwóch budynków oferujących łącznie prawie 15 000 mkw. powierzchni magazynowej klasy A. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie wrocławskiego lotniska, zaledwie 3 km od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i ok. 7 km od centrum miasta. W pobliżu lokalizacji znajdują się przystanki autobusowe obsługujące Port Lotniczy zapewniające doskonałą komunikację ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Trendy w budownictwie przemysłowym
Współpraca Carrefour i Frigo Logistics do 2022r.
Eurotherm relokuje zakład automatyki przemysłowej
Hojny gest od Nestle i Raben
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dobre wieści dla pracowników Amazon
Dematic kończy budowę zautomatyzowanego centrum
Projekt Tristar rośnie w siłę
W Żernikach powstanie nowoczesne centrum logistyczne
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA