2020-10-19 | Wydarzenia

Webinarium: Skalowalne technologie zapewniające przyszły wzrost

Wraz z rozwojem branży e-commerce rosną również oczekiwania klientów. Obecnie klienci składają zamówienia częściej, ale na mniejsze ilości, o późniejszych porach dnia i oczekują szybkiej dostawy. Dostawa 2-dniowa jest uznawana za wolną, natomiast dostawa następnego, a nawet tego samego dnia staje się normą. Kupujący w 2020 roku myślą globalnie, oczekują personalizacji, chcą natychmiastowych rezultatów i żądają szybkiego zwrotu pieniędzy.

Wykorzystując tradycyjne metody realizacji zamówień, przedsiębiorstwa poświęcają więcej czasu na obsługę zwrotów i usuwanie wąskich gardeł. W miarę wzrostu liczby SKU i zapotrzebowania na zamówienia just-in-time, kompletacja zamówień oparta na stosowanej od dekad zasadzie “człowiek do towaru” przestaje się sprawdzać. Magazyn w branży e-commerce, w którym towary są wyszukiwane ręcznie, jest na straconej pozycji. Z całą pewnością konkurencja dysponująca zautomatyzowanymi magazynami osiąga znacznie szybsze czasy oraz większą dokładność kompletacji zamówień i ma mniej pracy fizycznej.

Co chcesz osiągnąć?

Kompletacja zamówień może stanowić 50-70% kosztów operacyjnych przedsiębiorstwa. Co ważne, operacje związane z kompletacją zamówień mają bezpośredni wpływ na zadowolenie klienta i pracowników. Pytanie, jakie zadaje sobie wiele nowych firm z branży e-commerce i tych, które potrzebują modernizacji magazynu, brzmi: jak zoptymalizować intralogistykę?

Wkrocz w przyszłość już dziś

Jeśli szukasz modułowej, elastycznej i skalowalnej automatyki magazynowej, która zwiększa wydajność, optymalizuje powierzchnię magazynową i pozwala uniknąć wielu przyprawiających o ból głowy problemów, zarejestruj się na webinarium na żywo organizowanego przez Kardex! Webinarium odbędzie się wczwartek 27 października 2020 r. o godzinie 14:00.

Zarejestruj się


Zobacz także

Dematic przedstawia pierwszą w historii globalną e-konferencję poświęconą transportowi i logistyce
Promag zaprasza na forum online MAGAZYN PRACUJĄCY ZDALNIE
Dassault Systèmes zaprasza na wirtualne wydarzenie „Connected Industry“
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA