2019-12-03 | Wydarzenia

Ponad 100 tys. złotych dla dzieci

6 listopada zakończyła się akcja #TSLdzieciom, w której głównym celem było zebranie potrzebnych pieniędzy na pomoc SOS Wiosce Dziecięcej w Karlinie. Zbiórce towarzyszyło hasło: Otwórzmy transportowe serducha dla Dzieciaków z Karlina!

Cel akcji #TSLdzieciom był jasny – zebrać 100 000 zł, które pomogą w codziennej działalności SOS Wioski Dziecięcej w Karlinie, w której na co dzień 308 dzieci otrzymuje niezbędną pomoc. W Karlinie największe potrzeby to te edukacyjne i zdrowotne. Dzieci trafiające pod opiekę Stowarzyszenia często są zaniedbane pod wieloma względami. Potrzebują specjalistycznych terapii, zajęć wyrównawczych, spotkań z psychologiem, logopedą, pedagogiem. Podopieczni Stowarzyszenia potrzebują również opieki medycznej, takiej jak wizyty u specjalistów, np. neurologa czy ortopedy, zakupu okularów czy aparatu ortodontycznego.

„Dzieci, które do mnie przychodziły, miały za sobą różne przeżycia. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, w jaki sposób odcisnęło się to na ich życiu, psychice, emocjach czy relacjach z innymi. Każda minuta mojej pracy pokazywała, że mogę coś zrobić, naprawić, pokazać im, w jaki sposób sami mogą sobie też z tym poradzić. Chodzi o to, aby cały czas z nimi być. Żeby ich wspierać, pokazywać, że można być innym i przede wszystkim  szczęśliwym – tak o swojej misji pomocy dzieciom mówi najdłużej pracującej Mama SOS na świecie” – Pani Danuta Ulidowicz.

Możliwości wsparcia akcji było kilka:

  • bezpośrednio wpłacając pieniądze na konto zbiórki na zrzutka.pl,
  • dokonując zakupu limitowanej koszulki Pan Szofer na uszofera.pl,
  • przekazując lub licytując produkty i serwisy na grupie @Licytacje na akcję #TSLdzieciom,
  • rejestrując się na Targi TransLogistica Poland w Warszawie z kodem TLP7 - każda rejestracja to 10 zł na konto zbiórki.

W trakcie prawie 2-miesięcznej akcji do działań zaangażowało się wiele osób ze świata transportu. Główne działania były prowadzone na profilach Tkaczykowskiego i Nasierowskiego z ogromnym wsparciem Adriana Truckera & Pakera, Patrycji Rzenno ‚Almerki’, Kempy Truckera, Miki Dabesa, Siofera Majuchy, Siofera Maliny, Szybkiego Majkela, Sebastiana – kierowcy ze Szwecji, Artdrive’a, Sokoła on the road, Adamos Interior, AdaskoN95 i innych.

6 listopada, w trakcie trwania Targów TransLogistica Poland w Warszawie, odbył się finał akcji, która łącznie umożliwiła zebranie 107 082 PLN dla dzieci z Karlina.

Z całego serducha DZIĘKUJEMY całej branży #TSL za wsparcie! Za każdy przelew, za dobre słowo, za udostępnienie i udział w licytacjach. Wspólnie otworzyliśmy transportowe serca dla dzieciaków z Karlina!

Organizatorem akcji #TSLdzieciom są firma ADAR, Targi TransLogistica Poland i Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Logintegra doceniona za wdrożenie w firmie Maflow
Znani są laureaci konkursu GS1 Kod Innowacji
Rekordowa VII edycja targów TransLogistica Poland!
Piąty tegoroczny numer Top Logistyk już dostępny!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Rekordowa VII edycja targów TransLogistica Poland!
V edycja targów Translogistica Poland – Wiodące spotkanie Biznesu TSL w Warszawie
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA