2019-09-26 | Wydarzenia

Jusky na ostrzu noża

Jusky S.C na zbliżających się targach Taropak, zaprezentuję na swoim stoisku nr 24 – pawilon 8A, ofertę innowacyjnych noży, w tym nowości. Noże można w sposób bezpieczny wykorzystywać podczas prac w magazynach i centrach logistycznych, a ich wydajność jest kilkukrotnie większa niż ostrzy metalowych.

Nowością na stoisku Jusky S. C., będzie nóż uniwersalny z długim ostrzem ceramicznym długości 76 mm. Ostrze posiada szlif „finger friendly", co oznacza, że nie stanowi żadnego niebezpieczeństwa dla palców użytkownika. Przeznaczony jest do cięcia grubych materiałów, takich jak: pianka, tektura falista, izolacja czy materiały budowlane. Co najważniejsze - praca z nim jest bezpieczniejsza niż z ostrzem metalowym. Nowy nóż posiada cztery pozycje wysuwu ostrza: 6 mm, 28 mm, 53 mm, 76 mm, a także wytrzymałą rękojeść, która idealnie nadaję się do prac na hali produkcyjnej i w warsztacie. Nóż jest przystosowany dla osób prawo- i lewo-ręcznych, a szybka wymiana ostrza lub zamiana na drugą stronę nie stanowi żadnego problemu. Całość posiada wbudowane oczko na smycz, a także zawiera jedno ostrze ceramiczne Slice nr 10538 z zaokrąglonymi końcówkami dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Na stoisku każdy będzie mógł się osobiście przekonać o walorach ostrzy ceramicznych Slice, które posiadają jedenaście razy dłuższą żywotność w porównaniu do ostrzy metalowych. Dodatkowo nie ulegają korozji, nie przewodzą prądu elektrycznego, są niemagnetyczne i chemicznie obojętne, a także nie iskrzą i gwarantują czystą linię cięcia, dzięki czemu materiał nie strzępi się jak np. karton.

Technologia zaawansowanej ceramiki istnieje od wielu lat, ale firma Slice jest pierwszą, która wykorzystuje jej zalety i wprowadza innowacyjne oraz w pełni bezpieczne produkty. Ich istotą jest zagwarantowanie bezpieczeństwa w ramach ostrza, a nie rękojeści. Narzędzia ceramiczne Slice są ergonomiczne, i wydajniejsze, a zastrzeżony proces produkcji tworzy ostrza odporne na przecinanie skóry oraz pozwala ciąć płynnie i bez wysiłku.


Zobacz także

Dwa dni z najnowocześniejszą intralogistyką
Dwie dekady obecności GEFCO w Polsce
Już za tydzień rozpoczynają się Targi SYMAS® i MAINTENANCE
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Jusky prezentuje plakat, który pozwoli uniknąć niebezpiecznych sytuacji
TAROPAK rusza już na początku października!
Modernlog - jedyne targi dla logistyki przemysłu.
In4Log 2016 - łączenie innowacyjnych rozwiązań logistyki wewnętrznej.
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA