Przejdź do artykułu
2024-06-17 | Głos z rynku

IVECO S-Way z Red Dot Award 2024

IVECO S-Way otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Award: Product Design 2024. Przy podejmowaniu decyzji jury bierze pod uwagę funkcjonalność produktu, jego estetykę, łatwość użytkowania, zrównoważony rozwój i odpowiedzialność.
IVECO S-Way z Red Dot Award 2024 (Żródło: IVECO)

W tym roku jury uhonorowało nagrodą IVECO S-Way roku modelowego 2024 za jakość jego projektu, w szczególności zwracając uwagę na to, że „możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta podkreśla wartość premium tej ciężarówki, a staranny projekt deski rozdzielczej jest niezwykle przekonujący".

– Cieszymy się, że jury Red Dot Award doceniło nasz zorientowany na klienta projekt, który odzwierciedla najwyższą jakość IVECO S-Way i skutecznie łączy estetykę, funkcjonalność i innowacyjność – mówi Marco Armigliato, Head of Industrial Design, Iveco Group. – Przy projektowaniu przedniego grilla skupiliśmy się na zapewnieniu wrażenia premium i w pełni konfigurowalnej kombinacji kolorów, aby dać naszym klientom możliwość spersonalizowania pojazdu w taki sposób, aby dopasować go do tożsamości ich floty. Wewnątrz kabiny projekt przestrzeni kierowcy i przestrzeni mieszkalnej został ukształtowany przez kierowcę, jego potrzeby i działania. Każdy element deski rozdzielczej został dokładnie przeanalizowany. Na przykład projekt graficzny cyfrowego kokpitu został opracowany w celu zapewnienia najlepszej równowagi między najnowocześniejszą estetyką a optymalną czytelnością.

Nagrodzony IVECO S-Way, który swoją światową premierę miał w listopadzie 2023 r., został "zaprojektowany i zbudowany wokół klienta". Wnętrze kabiny zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu doskonałych wrażeń na pokładzie, charakteryzując się świetną ergonomią, konfigurowalną deską rozdzielczą z wyborem materiałów i kolorów oraz w pełni cyfrowym kokpitem z zestawem wskaźników TFT, systemem informacyjno-rozrywkowym Infotainment i systemem kamer zastępującym lusterka. Stylistyka nadwozia łączy styl z funkcjonalnością, oferując szereg funkcji, w tym konfigurowalną 3-częściową osłonę chłodnicy. Uzupełnieniem samego IVECO S-Way jest ekosystem usług zapewniających dyspozycyjność i wydajność pojazdu, bezpieczeństwo kierowcy i ochronę środowiska.

IVECO S Way Red Dot Winner Award 2024 interiorss800pxv2

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 24 czerwca w Red Dot Museum w Essen w Niemczech. IVECO S-Way zostanie zaprezentowany w Red Dot Design Yearbook oraz na stronie internetowej Red Dot Awards. Jego projekt zostanie również zaprezentowany na wystawie w Red Dot Design Museum Essen.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Webfleet obchodzi 25-lecie swojej działalności
Premiera nowej publikacji od Sente
Pojemniki i tace do przenoszenia/przechowywania leków
Cenna wiedza o nowelizacji unijnego kodeksu celnego
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Jubileusz 10-lecia Quick Service Logistics Polska
Giełda transportowa Clicktrans na kolejnym rynku
Kto zapłaci za skradzione towary w transporcie?
Polska premiera MAN TGE na rok modelowy 2025

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów