Przejdź do artykułu
2024-02-19 | Głos z rynku

Market Świeżości DPD już dostępny

Jako element rozwoju usługi DPD Food, która zapewnia transport żywności w temperaturze kontrolowanej, DPD Polska otworzyło Market Świeżości DPD. Platforma zrzesza producentów świeżej żywności, oferując łatwy dostęp do ich najwyższej jakości produktów zarówno dla branży HoReCa, jak Klientom indywidualnym. Dopasowaną do potrzeb ofertę znajdzie tam każdy, kto ceni sobie wyjątkowy smak, różnorodność i produkty pochodzące od lokalnych wytwórców.
Market Świeżości DPD już dostępny (Żródło: DPD)

Market Świeżości DPD to nowa inicjatywa DPD Polska, która łączy wyjątkową jakość produktów spożywczych z niezawodnymi usługami dostawy DPD Food. Za sprawą platformy internetowej nabywcy mają dostęp do szerokiego asortymentu żywności, w tym świeżych owoców i warzyw, nabiału, ryb, mięsa i wędlin, przetworów oraz wielu innych produktów, które pochodzą wprost z lokalnych upraw, hodowli lub wytwórni. W ten sposób firma pragnie promować lokalnych, często niewielkich producentów, dostarczając jednocześnie swoim klientom żywność najwyższej jakości.

Dzięki usłudze DPD Food wszystkie oferowane w Markecie Świeżości DPD produkty mogą trafić do hotelowej, restauracyjnej lub domowej kuchni najpóźniej następnego dnia po złożeniu zamówienia. Ich transport w kontrolowanych warunkach chłodniczych od 0 do 4°C gwarantuje, że nie stracą one nic ze swojego wyjątkowego smaku i właściwości odżywczych w trakcie dostarczania przesyłki.

– Market Świeżości DPD to inicjatywa, która stanowi kolejny krok w naszym zaangażowaniu w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań logistycznych, które odpowiadają wzrastającym potrzebom Klientów. Chcemy, aby Market Świeżości był miejscem-platforma, gdzie Klienci będą mogli cieszyć się wyjątkową jakością produktów spożywczych i wygodą dostawy, dzięki czemu ich życie nabierze zupełnie nowego smaku. Przy tej okazji, chciałbym również zaprosić do współpracy dostawców, którzy chcą poszerzyć swoje rynki zbytu w myśl idei – wszędzie jest lokalnie. – mówi Maciej Kasprzyk, koordynator ds. sprzedaży DPD Food.

Swoją ofertę w Markecie Świeżości DPD mogą już dziś umieścić wszyscy producenci świeżej i zdrowej żywności z całej Polski, gdyż z każdego zakątka kraju DPD Polska odbiera przesyłki w ramach usługi DPD Food. Natomiast zakupy w Markecie Świeżości DPD mogą robić aktualnie mieszkańcy największych polskich aglomeracji: trójmiejskiej, warszawskiej, łódzkiej, poznańskiej, wrocławskiej śląskiej oraz krakowskiej, czyli wszyscy ci, którzy znajdują się na obszarze, gdzie realizowane są dostawy w ramach usługi DPD Food. Dziś to niemal 40 proc. mieszkańców kraju.

Co istotne, w ramach usługi DPD Food realizowane są przede wszystkim przesyłki do 20 kg, w związku z czym nie ma żadnych problemów z zamówieniem nawet niewielkiej ilości produktów. To pozwala w zupełnie nowy sposób komponować dietę zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i domowych kuchniach. Od teraz bowiem świeże, lokalne produkty naprawdę są na wyciągnięcie ręki.


Zobacz także

Certufikat BREEAM In-use dla DB Schenker w Olsztynie
Zmiany w zarządzie polskiego oddziału Dachser
Hiszpania to jeden z kluczowych kierunków przewozów
GS1 Polska przebadała bilsko 900 e-sprzedawców
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów