Przejdź do artykułu
2023-01-26 | Głos z rynku

wyjątkowa aukcja UPS dla WOŚP

UPS Polska już po 16-ty wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - na tegoroczną aukcję firma kurierska przekazała specjalną nagrodę, która zachwyci miłośników lotnictwa – wizytę w samolocie transportowym Boeing 767.

Zwycięzca licytacji, wraz z osobą towarzyszącą, będzie miał okazję zobaczyć jak przebiega operacja rozładunku samolotu transportowego, wejść na jego pokład oraz obejrzeć wnętrze. Na wycieczkę, która odbędzie się późną wiosną na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie, zapraszają przedstawiciele firmy UPS, do której należy Boeing 767.

– W tym roku na aukcję WOŚP przekazujemy wyjątkowe przeżycie - zwycięzca licytacji, wraz z osobą towarzyszącą, będzie mógł pod okiem ekspertów obejrzeć poranną operację i wnętrze samolotu, który na co dzień jest niedostępny dla odwiedzających. Jesteśmy przekonani, że dla miłośników lotnictwa nagroda będzie miała nieocenioną wartość – mówi Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny UPS Polska.

UPS Wizyta w samolocie transportowym WOŚP 1

Pracownicy UPS osobiście zaangażowani w niesienie pomocy

UPS jest wieloletnim partnerem Fundacji WOŚP, którą wspiera nie tylko przed Wielkim Finałem, ale przez cały rok. W listopadzie 2022 r. Fundacja UPS przekazała Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ponad 615 tys. zł dofinansowania na zakup karetki dla ukraińskiego miasta Charków. Z kolei 3 grudnia 2022 r. pracownicy jak co roku spotkali się w magazynie UPS, w podwarszawskich Łazach, aby wziąć udział w akcji pakowania materiałów na Wielki Finał WOŚP. W spotkaniu uczestniczyło ponad 170 wolontariuszy UPS wraz z rodzinami, którzy poświęcili swój wolny czas, aby wspólnie pomagać w przygotowaniach do Finału, który w tym roku odbędzie się 29 stycznia.

– W naszej firmie wiele akcji pomocowych jest oddolną inicjatywą naszych pracowników. To niepodważalny dowód na to, że jeden z głównych filarów strategii zrównoważonego rozwoju UPS, jakim jest niesienie pomocy humanitarnej innym, nie jest tylko hasłem, ale misją i celem, który wypełniamy na co dzień. Jesteśmy dumni, że udało nam się zbudować tak silną i trwałą kulturę pomagania, która przynosi tyle dobra i sprawia wiele radości obydwu stronom: zarówno tym, którzy potrzebują pomocy i tym, którzy pomagają – dodaje Piotr Sitarek z UPS Polska.

Szczegóły aukcji oraz możliwość licytacji zaproszenia dostępne są na stronie internetowej: https://allegro.pl/oferta/wizyta-w-samolocie-ups-na-lotnisku-w-warszawie-13165496637

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Wirtualne kopie przyspieszaja zrównoważoną transformację
Polska hubem i portem zastępczym dla Ukrainy
Zrównoważona flota DPD Polska obsłużyła 5+ mln paczek
Artykuł edukacyjno-polemiczny Rusak Business Services
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Kolejny krok DHL ku zerowej emisji
SAF ogranicza wpływ transportu lotniczego na środowisko
„Zobacz jak podróżuje Twoja paczka Lay’s”
NOSTA Logistik przyspiesza tempo rozwoju

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów