Przejdź do artykułu
2021-09-13 | Głos z rynku

Webfleet Solutions ułatwił integrację z project44

  • project44 uruchamia program, którego celem jest zwrócenie uwagi na najlepsze w swojej klasie rozwiązania telematyczne poprawiające widoczność i możliwości monitorowania dostaw.
  • Będąc członkiem inicjującym program, Webfleet Solutions ułatwił integrację z project44 za pomocą jednego kliknięcia, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo danych.
  • Klienci z branży transportowej Webfleet Solutions już teraz mogą udostępniać dane celem zapewnienia pełnej widoczności i monitoringu dostaw w czasie rzeczywistym w łatwy i zgodny z przepisami sposób.

Webfleet Solutions, lider rozwiązań telematycznych w Europie, będący częścią Bridgestone, został preferowanym partnerem telematycznym project44, wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie monitorowania łańcucha dostaw. project44 uruchomił program Preferred Telematics, aby wyróżnić najlepsze w swojej klasie rozwiązania telematyczne, które zapewniają widoczność i monitorowanie transportu w czasie rzeczywistym.

Spedytorzy zmagają się z niestabilną sytuacją rynkową, coraz większą złożonością i rosnącymi oczekiwaniami klientów, toteż widoczność transportu jest priorytetowym zagadnieniem biznesowym. Niezawodne rozwiązania telematyczne są kluczowym elementem w odblokowaniu i umożliwieniu przepływu danych pomiędzy przewoźnikami a ich klientami końcowymi, zapewniając im pełny i dokładny obraz łańcucha dostaw.

Webfleet Solutions oferuje firmom transportowym rozwiązania dostosowane do ich potrzeb, które zwiększają ogólną wydajność i bezpieczeństwo floty, a jednocześnie pomagają firmom funkcjonować zgodnie z przepisami. W Europie firma obsługuje ponad 200.000 ciężkich pojazdów użytkowych (HCV) podłączonych do platformy WEBFLEET, rozwiązania do zarządzania flotą. Integracja z project44 oznacza, że klienci transportowi mogą natychmiast udostępnić swoje dane, aby w łatwy i zgodny z przepisami sposób sprawdzić, w czasie rzeczywistym, na jakim etapie realizacji znajduje się ich zamówienie.

Taco van der Leij, Vice President Webfleet Solutions Europe, powiedział – Współpraca z project44 umacnia naszą pozycję lidera na rynku zintegrowanych rozwiązań transportowych, oferując naszym klientom dodatkową wartość w zakresie widoczności dostaw. Koncepcja "jednego kliknięcia" zapewnia łatwy, szybki i bezpieczny dostęp do danych i do zarządzania nimi. Korzystając z WEBFLEET w procesie wymiany danych, przewoźnicy mają pełną kontrolę nad tym, jakie informacje udostępniają, kiedy je udostępniają i w jaki sposób.

Anjuli Steffen, VP Global Network w project44 powiedziała – Dostawcy rozwiązań telematycznych są istotną częścią ekosystemu project44, jesteśmy podekscytowani pogłębieniem naszej współpracy z tymi strategicznymi partnerami, którzy mogą uprościć proces udostępniania danych dla przewoźników i jednocześnie spełnić oczekiwania w zakresie widoczności transportu zarówno dostawców usług logistycznych, jak i klientów przewoźników.

Program Preferred Telematics project44 wyróżnia wybraną grupę dostawców rozwiązań telematycznych i do zarządzania flotą, którzy generują unikalną wartość dla sieci przewoźników project44 poprzez rozwój dedykowanych produktów i usług, a także współpracę z project44 mającą na celu rozbudowę platformy o nowe funkcjonalności. Program oferuje uproszczone wprowadzanie i integrację operatorów, stałe zaangażowanie w bezpieczeństwo danych oraz możliwość kreowania unikalnej wartości dla europejskiej sieci przewoźników project44.

 

Webfleet Solutions – część grupy Bridgestone

Webfleet Solutions jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań telematycznych na świecie, zajmujących się zarządzaniem flotą, telematyką pojazdów i usług "connected car". Platforma WEBFLEET jest wykorzystywana przez firmy każdej wielkości w celu zwiększenia efektywności użytkowania pojazdów, obniżenia kosztów eksploatacyjnych, bieżącego wsparcia kierowców oraz zwiększenia ogólnej wydajności floty. Webfleet Solutions świadczy usługi m. in. dla branży ubezpieczeniowej, wynajmu i leasingu, importerów samochodów oraz firm, obsługujących zarówno przedsiębiorstwa, jak i konsumentów. Z rozwiązań Webfleet Solutions korzysta ponad 50 tysięcy klientów na całym świecie, zapewniając im największą w branży sieć wsparcia oraz najszerszy zakres dedykowanych aplikacji i narzędzi integrujących. Webfleet Solutions zapewnia klientom najwyższy standard bezpieczeństwa, integralności i dostępności usług certyfikowanych zgodnie z normą ISO/IEC 27001:2013 (audyt w listopadzie 2020 r.), jak również zapewnia najwyższy standard zrównoważonego rozwoju zgodnie z normąISO/IEC 14001:2015(audyt w listopadzie 2020 r.).

Webfleet Solutions jest częścią Bridgestone Europe NV/SA ("Bridgestone"), spółki zależnej Bridgestone Corporation, światowego lidera w produkcji opon i gum, który bazując na swoim doświadczeniu dostarcza rozwiązania dla bezpiecznej i zrównoważonej mobilności.

Więcej informacji na stronie: https://www.webfleet.com/pl_pl/webfleet/


Zobacz także

GEFCO rozszerza współpracę z Renault i marką Dacia
Szereg nowych połączeń kolejowych w cargo-partner
Software République organizuje konkurs
Panattoni wynajął 38 000 mkw. powierzchni w Tychach
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Webfleet i Bridgestone wprowadzają zintegrowany TPMS
Urządzenia Webfleet dopuszczone do systemu e-TOLL
Urządzenia ABAX gotowe na wyzwania przyszłości
Platforma WEBFLEET doceniona w prestiżowym plebiscycie
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA