Przejdź do artykułu
2021-07-19 | Głos z rynku

Nowy gracz na rynku flotowym

MHC Mobility jest częścią Mitsubishi HC Capital inc. – jednej z największych firm na światowym rynku finansowania i usług flotowych. W regionie Europy Środkowo-Wschodniej spółka jest wiodącym dostawcą z branży mobilności.

W wyniku fuzji staliśmy się częścią globalnego giganta branży i połączyliśmy siły pod nową nazwą, która odzwierciedla strategię rozwoju. Mobilność jest bowiem jednym z głównych filarów ekspansji Mitsubishi HC Capital inc. na rynkach europejskich, a zadaniem MHC Mobility jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w tym zakresie, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Dzięki sile Grupy i sumie naszych doświadczeń, już dziś odpowiadamy na wyzwania przyszłości wobec zrównoważonego transportu i rozwoju biznesu naszych Klientów – mówi Eric Van Vliet CEO MHC Mobility Sp. z o.o., zarządzający oddziałami spółki w Warszawie, Pradze, Bratysławie i Budapeszcie.

MHC Mobility zastąpiła dotychczasową Hitachi Capital Mobility i jest wspólną marką dla wszystkich spółek zależnych w Europie, zarządzanych w imieniu Mitsubishi HC Capital Inc.’s przez Mobility Solutions Division.Działa obecnie na ośmiu europejskich rynkach: w Austrii, Belgi, Niemczech, Holandii, Polsce, Czachach oraz na Słowacji i Węgrzech, dziewiątym rynkiem jest Wielka Brytania obsługiwana przez siostrzaną spółkę Hitachi Capital Vehicle Solutions.

Firma oferuje dziś Klientom biznesowym pełną gamę usług z zakresu finansowania i wynajmu pojazdów oraz optymalizacji floty i dostosowania jej do zmieniających się potrzeb. MHC Mobility wyróżnia też najwyższa jakość usług, indywidualne podejście do oczekiwań Klientów i nieustające wsparcie w biznesie. Wachlarz oferty stale poszerza się o nowe usługi i bardziej elastyczne rozwiązania w zakresie mobilności.

Wyzwanie elektromobilności

W ciągu ostatniej dekady, technologia, innowacje i troska o środowisko naturalne spowodowały głębokie zmiany w sposobach podróżowania, a preferencje w tym zakresie zmieniły się niemal z dnia na dzień. Zrównoważony transport staje się coraz większym priorytetem w świecie, zaś dominacja elektromobilności nad tradycyjnym rodzajem napędu jest kwestią najbliższej przyszłości.

Celem MHC Mobility jest wspieranie Klientów w tej zmianie w najbardziej opłacalny dla nich sposób. Oferujemy już w pełni zintegrowane rozwiązania flotowe, gwarantując bezpieczeństwo, mobilność i zadowolenie. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Grupy i budowanym latami relacjom z Partnerami, nasza oferta jest kompleksowa i szyta na miarę. Uwzględnia bowiem lokalne uwarunkowania, globalne trendy, a także indywidualne preferencje naszych Klientów – podkreśla Eric Van Vliet.

Nowa marka cementuje pozycję MHC Mobility na rynku, która jest dzisiaj jedną z wiodących firm leasingowych i CFM w Europie. Firma kontynuuje strategię ekspansji geograficznej i rozwoju biznesu w całej Europie i zapowiada otwarcie działalności w kolejnych europejskich krajach.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Powstaje Panattoni Park Wrocław S8 South
Poznaj zaawansowane, bezpłatne narzędzie klasy TMS
Defibrylatory trafiają do parków logistycznych
Producent dekoracji ściennych zawitał do Krakowa
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

cargo-partner kontynuuje ekspansję w Europie
Siemens oszacował lukę inwestycyjną dot. ładowania EV
Grupa Raben z ponad 1,5 mld euro przychodu w 2021
PEKAES pozytywnie zaczyna nowy rok

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów