Przejdź do artykułu
2021-06-28 | Głos z rynku

DACHSER organizuje programy stażowe

W Polsce Program Stażowy DACHSER realizowany jest już od 10 lat. W tym czasie skorzystało z niego ponad 80 uczestników, a połowa z nich do dziś związana jest z firmą.

W zależności od posiadanego przez kandydata doświadczenia, program trwa od 12 do 18 miesięcy. Każdy stażysta systematycznie przechodzi przez kolejne działy według ustalonego indywidualnie planu, uzupełnionego o cele edukacyjne oraz ma zapewnione wsparcie mentora. Program jest tak przygotowany, aby dostarczał wyzwań i motywacji. Jest przeznaczony przede wszystkim dla absolwentów szkół wyższych, których wyniki w nauce są znacznie powyżej średniej. Istnieje również możliwość wzięcia udziału w specjalistycznym programie stażowym z zakresu logistyki żywności po odbyciu odpowiednich praktyk.

Programy Stażowe DACHSER – edycja polska

DACHSER Polska od 2011 roku organizuje programy stażowe. Staże są płatne i pełnowymiarowe, nie mają charakteru zwykłych praktyk. Oprócz pracy w działach stażyści biorą udział w wielu modułach szkoleń wdrażających w procesy, systemy i usługi DACHSER.

– Inwestycja w młodych ludzi i dzielenie się wiedzą to nieodłączna część międzynarodowej kultury organizacyjnej DACHSER. Przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości szkoleń, wspierając rozwój przyszłych logistyków. Od 10 lat również polskie oddziały realizują autorski Program Stażowy DACHSER. – powiedziała Magdalena Jamroziak, HR Manager w DACHSER Polska.

Programy stażowe realizowane przez DACHSER stanowią solidny fundament dalszej kariery zawodowej. Osoby, które pomyślnie ukończą staż, mogą liczyć na ofertę pracy. Świat firmy jest otwarty dla każdego pasjonata logistyki, który potrafi wykorzystać swoje ambicje i mocne strony.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Firmy powinny się bardziej skupić na analizie danych
Przewidziano okres przejściowy między viaTOLL i e-TOLL
Cyfrowe makiety są adaptowane przez świat medycyny
Nowe rozwiązanie ułatwi korzystanie z drukarek etykiet
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Technologie IoT wspomagają koncepcję smart city
Pesymistyczne wyniki raportu „Confidence Index 2022"
LANCERTO otwiera magazyn w Łańcucie
Cummins kolejnym najemcą w parku GLP

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów