Przejdź do artykułu
2020-06-25 | Głos z rynku

Gartner wskazał najlepsze systemy WMS

Opublikowany w ostatnich tygodniach raport Gartnera 2020 Magic Quadrant for Warehouse Management Systems (WMS) uwzględnił Körber (wcześniej HighJump) wśród najlepszych dostawców technologii do zarządzania łańcuchem dostaw.

Firmy, które zostały wyróżnione w zestawieniu oceniano wcześniej pod kątem kompletności wizji i zdolności do jej realizacji.

W celu wyłonienia tegorocznych liderów Magic Quadrant, analitycy Gartner oceniali możliwości jakie daje system WMS każdego z dostawców. W szczególności przyjrzano się możliwościom oprogramowania w zakresie przyjmowania, odkładania, lokalizowania zapasów, zarządzania zapasami, inwentaryzacji, przeplataniu zadań, planowaniu fali, alokacji zamówień, kompletacji zamówień, uzupełnianiu, pakowaniu i przepakowaniu, wysyłkom, mobilności, interfejsom użytkownika oraz możliwościom integracji z urządzeniami automatycznymi (MHE).

Wskazanie Körber (wcześniej HighJump) na lidera w Magic Quadrant Gartner 2020 dla systemów zarządzania magazynem to podkreślenie doświadczenia HighJump i skupionych pod jedną marką (Körber) 11 innych dostawców w zakresie zarzadzania łańcuchem dostaw.

Jako część Körber, HighJump wyjątkowo zapewnia kompleksowe rozwiązania i wiedzę - od oprogramowania po automatyzację transportu materiałów - wszystko od jednego dostawcy:

  • Oprogramowanie do łańcucha dostaw: wszechstronny pakiet oprogramowania zaprojektowany w celu maksymalizacji przestrzeni, poprawy wydajności i zwiększenia wydajności w magazynie i poza magazynem - do ostatniej mili.
  • Automatyzacja: holistyczne, niezależne od technologii rozwiązania zbudowane z myślą o podwyższaniu wymagań, ściślejszych oknach dostawy i realizacji wielokanałowej.
  • Głos / Wizja / Mobilność: innowacyjne rozwiązania magazynowe w celu zwiększenia wydajności, dokładności i bezpieczeństwa dzięki technologiom przy użyciu głosu i wizji umożliwiające prace oburącz.
  • Robotyka: szereg skalowalnych rozwiązań wykorzystujących roboty w celu usprawnienia operacji na podłodze, transportu i przetwarzania w magazynie.
  • Transport materiałów: pełna gama urządzeń do transportu materiałów do przechowywania i odbioru towarów w magazynie
  • Doradztwo w zakresie oprogramowania: Kilkadziesiąt lat doświadczenia w przekształcaniu operacji przy minimalnych zakłóceniach związanych z przejściem na nowe technologie.
  • SAP Consulting: Rozległa wiedza na temat aplikacji logistycznych SAP w celu sprostania wyzwaniom związanym z łańcuchem dostaw klientów oraz zapewnienia pełnej i bezproblemowej integracji łańcucha dostaw.

System zarządzania magazynem (WMS) firmy Körber został zaprojektowany z myślą o skalowaniu funkcjonalności, wydajności i stopnia automatyzacji, aby spełnić specjalne wymagania różnych branż. Posiada pełny zakres funkcji i wysoką elastyczność, aby zaspokoić potrzeby wielu różnych klientów, przejrzystość i indywidualną możliwość dostosowania do stawianych wymagań. Rezultatem są krótsze czasy reakcji, niższe limity błędów, optymalne wykorzystanie zasobów i krótszy czas przetwarzania.

W celu uzyskania pełnego raportu Gartner 2020 Magic Quadrant for Warehouse Management Systems prosimy o kontakt biuro@agc.com.pl


Zobacz także

FM Logistic rozpoczęło w Polsce działalność ćwierć wieku temu
Polska, Czechy i Węgry – jak Europa Środkowa radzi sobie z cyfrową transformacją?
TheOpenVentilator – przemysłowa niezawodność respiratorów ostatniej szansy
Kod kreskowy jest obecny w polskich sklepach od trzech dekad
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Jakie efekty przynoszą automatyzacja i cyfryzacja procesów magazynowych?
Międzynarodowy dostawca w Polsce
Magazyn bez oprogramowania WMS jest jak zablokowany mechanizm
Biznes stawia na cyfryzację
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA