2020-04-02 | Głos z rynku

Drutex wybiera pojazdy Scania

10 pojazdów Scania zostało dostarczonych firmie Drutex w wyniku kontraktu zawartego po testach w ramach programu „Zawsze na czele”. To pierwsze pojazdy Scania we flocie tej firmy.

W ramach kontraktu dostarczono pięć ciągników siodłowych oraz pięć podwozi do transportu stolarki okienno-drzwiowej.

„Zawarcie kontraktu poprzedziły liczne rozmowy, analizy i testy w ramach programu „Zawsze na czele”. O wyborze Scania zdecydowały rozwiązania techniczne zastosowane w pojazdach oraz niskie spalanie. W staraniach o maksymalizację wydajności energetycznej oferowanych przez nas pojazdów nie pomijamy żadnego aspektu. Pojazdy Scania nowej generacji są wyposażone w udoskonalone silniki, ich konstrukcja pozwala na zapewnienie niższych oporów powietrza. W połączeniu z inteligentnymi usługami, gwarantują one bezkonkurencyjną wydajność paliwową w każdej pracy transportowej” – komentuje Janusz Laube, partner biznesowy Scania Polska S.A.

Pojazdy zakupione przez firmę Drutex posiadają kabiny sypialne Scania S z płaską podłogą, zapewniające doskonałe środowisko pracy kierowców oraz wiele udogodnień, jak klimatyzatory postojowe, obracane fotele oraz liczne schowki, bardzo praktyczne podczas długich podróży. Poza komfortem pracy, pojazdy Scania przyczyniają się także do zwiększenia bezpieczeństwa kierowcy, co znajduje potwierdzenie w rzeczywistych warunkach eksploatacji. Wysokie kabiny zapewniają większą widoczność, lepsze parametry jazdy i hamowania, są też stabilniejsze.

„Transport okien jest bardzo specyficzny, wymaga niezawodnych rozwiązań. Oferujemy najkrótsze na rynku terminy realizacji zamówień wraz z dostawą, dlatego świetna organizacja, sprawność działania i wysokiej jakości systemy mają dla nas ogromne znaczenie. Zakup pojazdów Scania to kolejna już w tym roku inwestycja Drutex w ramach powiększania naszej floty transportowej, na którą dziś składa się już ponad 300 pojazdów. W tym roku obchodzimy jubileusz 35-lecia istnienia firmy, podstawą naszego działania i sukcesu były zawsze inwestycje i nieustanny rozwój” – komentuje Mirosław Landowski, dyrektor ds. transportu Drutex.

Drutex to jeden z wiodących producentów okien, drzwi i rolet w Europie. Produkty firmy są dostarczane do kilkudziesięciu krajów na świecie poza Europą, w tym do Australii, Stanów Zjednoczonych i Nowej Zelandii.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Sklepy przyszłości pojawią się szybciej, niż się nam wydaje
Transport między krajami odbywa się płynnie
Jakie cechy powinien posiadać alkomat, który chcesz kupić?
Nowa opcja bezpiecznego odbioru paczek kurierskich
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA