Przejdź do artykułu
2022-06-20 | Wymiana doświadczeń

10 sytuacji kryzysowych ostatnich lat

Przykłady firm, które skutecznie sobie z nimi poradziły (publikacja w formie e-booka)

Sytuacje kryzysowe różnej skali zdarzają się niemalże codziennie. W ich obliczu przedsiębiorstwa muszą znaleźć nowe możliwości, by odnaleźć się w zmieniającej się rzeczywistości i poradzić sobie na rynku. Postanowiliśmy stworzyć zbiór porad i inspiracji, opartych na realnych przykładach dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, które na własnej skórze doświadczyły przeciwności losu. Oddajemy dziś w ręce czytelników materiał 10 sytuacji kryzysowych ostatnich lat – przykłady firm, które skutecznie sobie z nimi poradziły.

Jak poradzić sobie z nawet najpoważniejszym kryzysem?

Nasza publikacja jest zestawieniem najczęstszych problemów, które w ostatnich latach dotykały przedsiębiorstwa na całym świecie – nadprodukcja, kryzysy wizerunkowe, obostrzenia związane z lockdownem i wiele innych. Mamy nadzieję, że zebrane przez nas przykłady będą inspiracją i motywacją dla wielu organizacji.

Różne sytuacje – uniwersalne schematy działania

Szybkie dostosowanie się do aktualnej sytuacji jest kluczem do tego, by organizacja poradziła sobie z problemami. Większość przytoczonych w materiale przykładów opiera się na trzech wartościach. Są nimi: elastyczność, wyważone działania i skrupulatne zastanowienie przed każdym kolejnym ruchem. Sytuacje kryzysowe z całą pewnością mogą osłabić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Odpowiednie przygotowanie sprawi jednak, że najprawdopodobniej uda Ci się zwalczyć je w porę, a po wszystkim Twoja firma będzie silniejsza, niż wcześniej.

Pobierz publikację 10 sytuacji kryzysowych ostatnich lat – przykłady firm, które skutecznie sobie z nimi poradziły 


Zobacz także

PROFIX laureatem plebiscytu Best Managed Companies
Savills z nowym biurem w Gdańsku
Lokalizator Tive Solo 5G ratuje cenne ładunki
GLP skończyło realizację projektu na Mazowszu
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów