2020-02-20 | Wydarzenia

Rejestracja na targi IntraMag Poland już otwarta!

Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraMag Poland to nowe wydarzenie biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, łańcuchowi dostaw, zarządzaniu magazynem. Osoby poszukujące nowych rozwiązań ułatwiających pracę w centrach magazynowych, dystrybucyjnych i logistycznych uzyskają możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi, oprogramowaniem lub wyposażaniem przemysłowym.

Udział w wydarzeniu to także szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz uczestniczenie w tematycznych konferencjach. Partnerem merytorycznym targów zostało Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej, które będzie współtworzyło z organizatorem część merytoryczną przedsięwzięcia poruszając m.in. tematykę ADR czy bezpieczeństwo w magazynie. Stowarzyszenie skupia się w swojej działalności na promowaniu innowacyjności i dobrych praktyk oraz realizowaniu misji edukacyjno-szkoleniowej.

Patron Instytucjonalny - Urząd Dozoru Technicznego - jest nierozerwalnie związany ze strefą magazynową, promuje ideę bezpieczeństwa technicznego. Swoim doświadczeniem i wiedzą także będzie wspierać część konferencyjną wydarzenia.

Grono wystawców wciąż się powiększa, a uczestnictwo w wydarzeniu potwierdziły firmy: Lumar Poland, Inpost, Lenze, Suret, Fronius, Octant, Avery Denisson, ISP, Niko Alex, Avilda, Safety Padlock, CarGo, Piab, Intra.se, Dancop. Każda wystawiająca się firma zaprezentuje swoją ofertę produktową - od oprogramowania związanego z procesami magazynowymi, po wózki, kontenery, skanery i inne.

W tym samym czasie odbędą się także targi Warsaw Pack oraz FoodTech Expo, a jedna rejestracja pozwala na odwiedzenie wszystkich trzech imprez. Wydarzenia odbędą się w dniach 03-05 marca 2020 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Do wejścia na targi wymagana jest rejestracja on-line:

https://intralogpoland.pl/rejestracja/

Więcej informacji o targach można znaleźć:

https://intralogpoland.pl/


Zobacz także

IBCS Poland wraz z Zebra Technologies zapraszają na bezpłatną konferencję
Przeczytaj pierwszy w tym roku, numer czasopisma Magazynowanie i Dystrybucja w zupełnie nowej odsłonie!
"Logistyczne wywiady"- 14 narracji o współczesnych ideach zarządzania
Zamów już dziś prenumeratę czasopisma Top Logistyk i stań się ekspertem w dziedzinie TSL!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

W czerwcu odbędzie się kolejna edycja Targów ITM
BHP to priorytet w firmie produkcyjnej i logistycznej
Już za tydzień rozpoczynają się Targi SYMAS® i MAINTENANCE
W marcu 2020 roku odbędą się po raz pierwszy targi IntraLog
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA