Przejdź do artykułu
2016-07-28 | Wydarzenia

Wiktoria dla jakości

Blisko 600 firm z całej Polski uzyskało nominację do XIX edycji konkursu Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców. Lista przedsiębiorstw ubiegających się o nagrodę gospodarczą WIKTORIA 2016 już niebawem zostanie zamknięta.
Wiktoria dla jakości (Żródło: Warszawska Izba Przedsiębiorców)

To ostatnia szansa dla firm, które chcą wziąć udział w tegorocznej edycji plebiscytu. W celu ubiegania się o statuetkę należy do 31 lipca wypełnić oraz przekazać organizatorom dedykowany formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas Wielkiej Gali w dniu 22 października 2016 roku. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Założeniem przyświecającym naszemu przedsięwzięciu jest promowanie wybitnych inicjatyw o charakterze gospodarczym, których autorami są polscy przedsiębiorcy – podkreśla Waldemar Piórek, pomysłodawca i organizator konkursu WIKTORIA, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców. -W naszej ocenie tego rodzaju działania są potrzebne, a potwierdza to najlepiej fakt, że konkurs na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń dla polskiego środowiska biznesu. Wierzymy, że podobnie jak poprzednie edycje, jego tegoroczna odsłona będzie okazją do dyskusji nad kierunkiem zmian zachodzących na rynku krajowym oraz szansami przed jakimi stoją polskie firmy – ocenia Waldemar Piórek.

Ogólnopolski konkurs WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to inicjatywa, której organizatorem jest Warszawska Izba Przedsiębiorców, a adresatami przede wszystkim małe i średnie firmy Projekt ma na celu wyróżnienie dobrych praktyk oraz działań, które w istotny sposób zmieniają oblicze polskiego biznesu.

Nagroda WIKTORIA przyznawana jest 15 kategoriach. Szczegółowy wykaz dostępny jest na stronie www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Firmy uczestniczące w konkursie powinny przesłać zgłoszenie do 31 lipca na adres organizatora: biuro_promocji@nagrodawiktoria.pl. Kolejnym etapem jest wypełnienie Zeszytu Konkursowego, w którym nominowani prezentują najważniejsze informacje o firmie oraz jej osiągnięcia. Termin przesłania Zeszytu upływa 5 września 2016 roku.

W trakcie osiemnastu dotychczasowych edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, w wydarzeniu uczestniczyło już ponad 6150 firm, z których 2550 otrzymało nominację, a 656 zostało laureatami i otrzymało statuetkę Wiktorii. Wśród wyróżnionych podmiotów znaleźli się między innymi: Grupa Integr.pl, SITA, Itaka, Radio ZET, ERGO Hestia, Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji, Adampol, J.W. Construction, Spółdzielnia Pracy ,,Muszynianka”, OKNOPLAST sp. z o.o., INTER CARS S.A, Grupa Azoty i wiele innych. Laureaci otrzymają nie tylko statuetkę WIKTORII, ale przede wszystkim zdobędą potwierdzenie wysokiej jakości swoich usług i produktów. Nagroda jest dowodem wiarygodności finansowej firmy i rzetelności.

**

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców już po raz 19. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 6150 firm, z pośród których 656  zostało nagrodzonych.   

Od 19 lat statuetka WIKTORII to symbol rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Głównym celem plebiscytu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw zajmujących się handlem, produkcją i usługami.

Warszawska Izba Przedsiębiorców w tym roku obchodzi 26-lecie istnienia. Izba powstała z przekształcenia Warszawskiej Izby Kupców i Przedsiębiorców oraz fuzji z Warszawską Izbą Handlu Detalicznego i Usług. Obecnie zrzesza blisko 800 członków. Do głównych zadań Izby należą m.in.: udzielanie porad prawnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, promocja zrzeszonych firm oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także konsultacje społeczne w ramach procesów legislacyjnych.

Dodatkowo Warszawska Izba Przedsiębiorców organizuje liczne konferencje, prowadzi konsultacje społeczne, wydaje własne publikacje oraz realizuje wiele projektów i plebiscytów, m.in. WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, SUPERMEDICUS – plebiscyt dla firm i instytucji z branży medycznej, ASY – ranking produktów finansowych oferowanych dla przedsiębiorców oraz akcję, która rekomenduje warszawską gastronomię, czyli „Warszawa od kuchni”.

Do grona członków Warszawskiej Izby Przedsiębiorców należą firmy nie tylko z Warszawy i Mazowsza ale z całej Polski m.in.:  SITA,  Omnicon, TTW Opex, Lewiatan, Top-Market, Centrum Handlowe Szembeka, Biuro Podróży Holiday Travel, Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Służew nad Dolinką”, Trasko-Inwest, Bama Logistics, Lasermax, PM Floring, Warszawski Dom Technika NOT czy Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Nowa rodzina opon Continental Hybrid Generation 5
Raben uczy bezpieczeństwa przez zdrową rywalizację
3DEXPERIENCE "najlepszym oprogramowaniem dla przemysłu"
FedEx pomagał w procesie wychodzenia firm z pandemii

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów