Przejdź do artykułu
2022-07-29 | Głos z rynku

Dassault Systèmes przedłuża kontrakt z Hyundai Motor

• Firmy Dassault Systèmes i Hyundai Motor współpracują ze sobą od 30 lat, rozwijając technologie w oparciu o aplikacje CATIA od Dassault Systèmes • Decyzja o przedłużeniu kontraktu zapewni Hyundai Motor nie tylko możliwość kontynuowania rozwoju, ale także pozyskiwania nowych klientów

Firma Dassault Systèmes poinformowała o przedłużeniu kontraktu z Hyundai Motor na dostawę i obsługę aplikacji CATIA.

Nowa umowa pozwoli Hyundai Motor wspierać partnerów lokalnych i globalnych przez zapewnienie im technologii usprawniających współpracę.

Firmy Dassault Systèmes i Hyundai Motor współpracują z powodzeniem od wielu lat. W ciągu ostatnich 30 lat aplikacje CATIA oraz wsparcie Dassault Systèmes przyczyniły się do powstania nowych pojazdów, jak i powiązanych technologii.

Aplikacje z rodziny CATIA, używane obecnie w centrach technologicznych Hyundai Motor w kilku krajach, służą do kompleksowego projektowania procesów produkcyjnych w 3D od fazy koncepcyjnej przez analizę po montaż. Przyczyniły się one m.in. do skrócenia procesów Hyundai Motor związanych z rozwojem produktów oraz redukcji kosztów.

Aplikacje CATIA oraz platforma 3DEXPERIENCE firmy Dassault Systèmes są najlepszymi i najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami pozwalającymi firmom nie tylko tworzyć znakomite produkty, ale także spełniać oczekiwania zarówno producentów OEM, jak i ich dostawców.

Przedłużamy kontrakt z Hyundai Motor w momencie, w którym koreańska branża związana z mobilnością obiera kurs na elektryfikację pojazdów. Chcemy pomóc temu sektorowi przygotować się na nadchodzące zmiany w sposób bardziej stabilny – mówi Samson Khaou, wiceprezes Dassault Systèmes na region Azji i Pacyfiku. – Dassault Systèmes kontynuuje wspieranie Hyundai Motor w zakresie technologii i know-how, aby pomóc koncernowi w objęciu pozycji lidera światowego rynku motoryzacyjnego i dalszym rozwijaniu działalności biznesowej.


Zobacz także

Plomby Silny&Salamon dopasują się do każdego klienta
Jakie korzyści przynosi system WMS w rolnictwie?
Sprzedaż ubrań online wzrośnie nawet o 15% w 2022 r.
Współpraca wśród firm zwiększa szansę na sukces
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dassault Systèmes wspiera rozwój zrównoważonej mobilności
DHL Parcel rozpoczął współpracę z Kolporterem
Transformacja organizacyjna przedsiębiorstw przemysłowych w Polsce
Dassault Systèmes stawia krok milowy w dziedzinie medycyny

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów