Przejdź do artykułu
2021-10-13 | Głos z rynku

Tork z kolejną nagrodą Business Superbrands

Za nami uroczysta gala finałowa XV edycji Superbrands Polska, gdzie zostały wyłonione najsilniejsze marki, cieszące się uznaniem oraz renomą w poszczególnych branżach. The new normal – nowa normalność to hasło przewodnie piętnastej edycji projektu.Tegoroczne wydarzenie zgromadziło przedstawicieli marek oraz osobistości ze świata kultury i biznesu. W imieniu Tork nagrodę Business Superbrands odebrał Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager, który na co dzień odpowiada za budowanie strategii i komunikację zewnętrzną. Koordynuje działania PR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W pracy wyznaje zasadę think big. Współtworzy i nadzoruje kampanie uwzględniając obowiązujące trendy i szersze spojrzenie na otoczenie komunikacyjne.

Niezmiernie cieszy nas, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie laureatów. Ta nagroda świadczy o sile marki. Uzyskaliśmy pozytywną opinię ekspertów branżowych Konfederacji Lewiatan w ramach czterech ważnych w naszej pracy obszarów: jakości produktów i usług, jakości relacji B2B, innowacyjności oraz działań CSR. Takie wyróżnienie zdecydowanie napędza do kolejnych działań – podkreślił Wojciech Nizio po odebraniu nagrody.

Przypomnijmy, że badanie Superbrands jest największym w Polsce konsumenckim sondażem siły i wizerunku marek. Laureaci wybierani są w oparciu o Indeks Siły Marki i opinię Rady Marek – stałego grona doradczego Superbrands, złożonego z 36 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR. Najważniejsze czynniki świadczące o sile marki to jej znajomość, korzystanie z jej oferty oraz gotowość do polecenia jej innym konsumentom. Natomiast najsilniejsze marki biznesowe wybierane są w drodze dwustopniowej kwalifikacji: w pierwszej kolejności tworzona jest ich długa lista, poddawana następnie ocenie ekspertów branżowych Konfederacji Lewiatan – najbardziej wpływowej polskiej organizacji biznesowej reprezentującej interesy pracodawców w kraju oraz w Unii Europejskiej.


Zobacz także

Magazyn w Mszczonowie z oceną BREEAM Excellent
Pandemia zmieniła zwyczaje zakupowe u konsumentów
Wyzwania wiążące się z rozwojem kanału e-Commerce
Żabka zapowiada wejście na rynek q-commerce
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DB Schenker nagrodzony w Rankingu Odpowiedzialnych Firm
9/10 pracowników chce biura przyjaznego środowisku
Tirsped najdynamiczniej rozwijającą się firmą TSL w Polsce
Webfleet Video wyróżnione przez magazyn „Fleet. Auto w firmie”

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów