Przejdź do artykułu
2021-09-12 | Głos z rynku

Wizz Air ogłasza rekrurację załogi

Wizz Air, węgierska linia lotnicza, wyznaczyła kolejne dni rekrutacyjne. W Polsce najbliższe spotkania odbędą się w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Osoby, które myślą o karierze w chmurach i chcą wziąć udział w rekrutacji firma zaprasza do zapoznania się ze szczegółami.

W ramach akcji rekrutacyjnej linia zorganizuje szereg spotkań, na których kandydaci na członków personelu pokładowego będą mogli dowiedzieć się więcej na temat pracy oraz linii Wizz Air. Na sesje kandydaci powinni przybyć punktualnie o 9 rano, z aktualnym CV, będąc przygotowanym na cały dzień zajęć, w tym osobiste prezentacje, odgrywanie scenek sytuacyjnych, ćwiczenia zespołowe i indywidualną rozmowę kwalifikacyjną.

Dołączając do Wizz Air członkowie personelu pokładowego mogą spodziewać się konkurencyjnego wynagrodzenia w jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, a także dostępu do wiodącego w branży szkolenia i miesięcznego harmonogramu pracy publikowanego co dwa tygodnie. Załoga będzie pracować w przyjaznym i wielokulturowym środowisku, mogąc skorzystać z wielu możliwości rozwoju kariery, takich jak program Wizz Air – od załogi kabinowej do kapitana, który wspiera obecnych członków personelu pokładowego w uzyskaniu licencji pilota zawodowego. Załoga kabinowa ma także w ramach premii zapewnione zniżki na loty i bilety dla rodziny i przyjaciół.

Zaplanowane spotkania są częścią akcji rekrutacyjnej personelu pokładowego i pilotów w całej sieci Wizz Air w związku z planami linii zwiększenia przepustowości i rozbudowy floty. W ciągu najbliższych 10 lat zostanie dodanych 500 samolotów. Pracownicy dołączają do Wizz Air w okresie rozwoju linii – tylko w ubiegłym roku zostało otwartych 18 baz i uruchomiono ponad 300 nowych tras Wizz Air.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Zmiany kadrowe w GLS Poland
Wystartowała trzecia edycja konkursu Kod Innowacji
Sprawna komunikacja miejska = mniej spalin
Dachser ogranicza ryzyko w transporcie lotniczym
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Wizz Air z bazą na lotnisku Marco Polo
Zmiany kadrowe w GLS Poland
Rozwój przemysłu powiększa lukę kompetencyjną
Wizz Air rozszerza siatkę połączeń z Polski
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA