Przejdź do artykułu
2020-12-02 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Media Expert wynajmie ponad 26 tys. mkw

Spółka TERG S.A., właściciel sieci Media Expert, wynajął 26 100 mkw. w parku logistycznym Logicor Stryków. Działająca na rynku RTV i AGD firma wykorzysta tę powierzchnię do celów magazynowo-biurowych. Firma doradcza Colliers International pośredniczyła w transakcji najmu.

Media Expert jest największą siecią RTV/AGD w Polsce – w jej skład wchodzi ponad 480 sklepów z artykułami elektronicznymi w niemal 390 miastach na terenie całego kraju. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. W Logicor Stryków magazynowany będzie mały sprzęt AGD i urządzenia elektroniki użytkowej.

„Sieć Media Expert dynamicznie się rozwija, a konsekwencją tego rozwoju jest konieczność zapewnienia skutecznych rozwiązań logistycznych. Centra magazynowe i dystrybucyjne, skrupulatnie wyselekcjonowane, pozwalają nam optymalizować łańcuchy dostaw do naszych elektromarketów i skracać czas transportu zakupów dokonywanych online. Obecność w Logicor Stryków jest ważnym elementem realizacji naszej strategii” – powiedział Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Logicor Stryków to nowoczesne centrum logistyczne, wyposażone w systemy automatyzacji wjazdów Singu SSD. W jego skład wchodzą 3 budynki o powierzchni wynoszącej ponad 107 000 mkw. Jest on zlokalizowany w centralnej Polsce, zaledwie 5 km od skrzyżowania autostrady A1 i A2.

“Miło nam powitać Media Expert w parku logistycznym Logicor Stryków, który ze względu na swoje położenie w samym sercu centralnej Polsce stanowi strategiczną lokalizację dla firm logistycznych, retailowych i e-commerce” - powiedziała Anna Mazepa, Senior Asset Manager, Logicor.


Zobacz także

Od 1 grudnia rozpoczął pracę oddział Rusak w Suwałkach
CEVA Logistics wygrywa kontrakt na obsługę logistyczną Pernod Ricard
Dassault Systèmes pomaga w bezpiecznym powrocie do szkół
Nieznane oblicze Brexitu skłania firmy do działań
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Media Expert z 12 000 m kw. w Panattoni Łódź III
FARO Tekstylia przenosi się do nowego magazynu i biura
Ecologistics nowym najemcą parku Logicor Prague Airport
ROHLIG SUUS Logistics zapewnia obsługę dostaw e-commerce dla Media Expert.
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA