Przejdź do artykułu
2022-05-18 | Wydarzenia

KSeF– spotkanie z doradcami podatkowymi (webinar)

Krajowy System e-Faktur – czym jest i po co został wprowadzony? Czy i kiedy podatnicy będą mieć obowiązek wystawiania dokumentów z jego wykorzystaniem? Jakich korzyści z korzystania z niego mogą spodziewać się przedsiębiorcy? Czy wewnętrzne systemy informatyczne używane w działach księgowych będą wspierać korzystanie z KSeF?

To jedynie część pytań związanych z Krajowym Systemem e-Faktur, które padają z ust przedsiębiorców. Odpowiedzą na nie ekspertki – doradcy podatkowi z TaxAGroup – podczas webinaru organizowanego przez Sente, który odbędzie się 31 maja o godzinie 11:00.

Odpowiedzi na wszystkie pytania na temat KSeF, które możesz zadać

Krajowy System e-Faktur jest zupełną nowością w świecie księgowości. Jego twórcy zapowiadają, że istotnie uprości i przyśpieszy rozliczanie dokumentacji finansowo-księgowej. Mimo to, wprowadzenie KSeF budzi wiele pytań – postanowiliśmy zebrać je wszystkie i udzielić wyczerpującej odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości. Właśnie dlatego do udziału w naszym webinarze zaprosiliśmy ekspertki – Monikę Muchę i Mieczysławę Szymańską, doradców podatkowych z TaxAGroup.

Swoją wiedzą dotyczącą Krajowego Systemu e-Faktur 31 maja o godzinie 11:00 podzielą się:

Monika Mucha

Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Współzałożyciel, a także partner i członek zarządu spółki doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Autorka licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi kursy dla kandydatów na księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, notariuszy i komorników na terenie całej Polski. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich i warszawskich. Przeprowadza liczne reorganizacje dla spółek i firm, oparte na szczegółowej analizie danego podmiotu, jego potrzeb i celów.

Prywatnie – kobieta, żona i mama. Wcześnie rano biega, najchętniej w towarzystwie psa. Kawę z łyżeczką miodu pija po bieganiu, a herbatę po południu. Jeździ na nartach i rolkach. Często słyszy: niebo i piekło, kobieta petarda. I zgadza się z tym w 100%.

Mieczysława Szymańska

Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Menadżer w spółce doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Jest autorką publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi liczne kursy dla kandydatów na doradców podatkowych, księgowych, biegłych rewidentów, notariuszy, komorników na terenie całego kraju. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich.

Prywatnie – matka 2 nastoletnich chłopców. Na co dzień: kocha książki, szczególnie kryminały oraz fantasy, lubi porządek, ceni szczerość i skonkretyzowane zadania. Odpoczywa przy sporcie – fitness, basen, rolki, orbitrek, siłownia.

Zarejestruj się na webinar >> https://bit.ly/3LhC1Ha


Zobacz także

Smart Warehouse - dawka merytorycznej wiedzy na targach Modernlog
UTA rozszerza zakres usług dla pojazdów elektrycznych
Specjaliści radzą, jak modelowo przygotować i wdrożyć WMS w magazynie
LOG-INSIGHT - nowość na targach Modernlog!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zapisz się na bezpłatny webinar firmy Aspekt
Zapisz się na bezpłatny webinar firmy Aspekt
Jak zarządzać magazynem w obliczu cyfrowej transformacji?
Adam Majchrzak w szeregach firmy doradczej Savills

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów