2019-10-04 | Wydarzenia

Inspirujące zakończenie 2019 roku

Pierwsze wydarzenia z jesienno-zimowego cyklu Konferencji Technicznych Axon Media mamy już za sobą. Czas zaplanować sobie czas na udział w ostatnich już w tym roku spotkaniach. Sprawdź, gdzie odbywają się tym razem i jakiej tematyki będą dotyczyć.

Sposoby na uniknięcie awarii i przestojów

Najpierw – 6 listopada – wybieramy się do województwa świętokrzyskiego. Pierwsza z listopadowych konferencji trafiła bowiem po raz pierwszy do Kielc. To spotkanie przede wszystkim dla przedstawicieli działów Utrzymania Ruchu. Podczas wydarzenia omówione zostaną sposoby radzenia sobie z najczęstszymi problemami, wykorzystanie czujników podczerwieni do monitorowania stanu podzespołów oraz systemy zdalnej diagnostyki maszyn.

Tydzień później (14 listopada) podobna tematyka przyciągnie specjalistów do Słupska, gdzie zaplanowana jest ostatnia już w tym roku odsłona konferencji „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. Podczas obu wydarzeń z tej serii wystąpią eksperci m.in. z firm takich jak Murrelektronik, Pepperl+Fuchs czy też Balluff.

Na deser - energetyka oraz intralogistyka

Jesienno-zimowy sezon Konferencji Technicznych zamkną dwa wydarzenia, które odbędą się z dnia na dzień na Śląsku. Pierwsze z nich to „Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie”, na które można się wybrać 4 grudnia do Chorzowa, do Hotelu Gorczowskiego. Ostatnie w tym roku spotkanie - „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe w zakładach produkcyjnych” – odbędzie się natomiast 5 grudnia, również w Chorzowie, w tej samej lokalizacji.

Każda z konferencji składa się zarówno z części prelekcyjnej i warsztatowej. Można także obejrzeć stanowiska wystawców, skorzystać z przerwy na kawę i ciepłego poczęstunku oraz poznać innych specjalistów ze swojej branży i nawiązać z nimi wartościowe relacje. Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów konferencyjnych oraz na zakończenie, certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Wstęp jest bezpłatny.

Na każde z wymienionych wydarzeń możesz się zarejestrować na stronie: http://konferencjetechniczne.pl/

Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona!

Możesz również śledzić Axon Media Group na Facebooku, gdzie pojawiają się zawsze aktualne informacje dotyczące najbliższych konferencji, prelegentów i planowanej tematyki: https://www.facebook.com/AxonMediaPL/


Zobacz także

Odwiedź stoisko Jusky na targach TAROPAK
Dwa dni z najnowocześniejszą intralogistyką
Dwie dekady obecności GEFCO w Polsce
Już za tydzień rozpoczynają się Targi SYMAS® i MAINTENANCE
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dwa wydarzenia dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych!
Już wkrótce konferencje techniczne od Axon Media
Premierowe spotkanie dot. energii i mediów w produkcji
Relacja z konferencji Axon Media w Wałbrzychu
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA