2018-11-08 | Nowości dla TSL

Brama na full

Przemysłowa brama rolowana Decotherm SB firmy Hörmann wyróżniona została w Konkursie o Nagrodę Architektów - StolArchi. Wyniki konkursu ogłoszone zostały 18 października podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki.
Konkurs StoArchi, podczas którego architekci z biur projektowych wybierają najlepsze produkty stolarki otworowej, to nowa inicjatywa Centrum Informacji Branżowej. Celem konkursu jest, by informacje o interesujących produktach wdrożonych do seryjnej produkcji skutecznie docierały do branży projektowej. Jurorami są architekci z doświadczeniem projektowym i biznesowym.

„Wyróżnienie w konkursie StolArchi jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ przyznane zostało przez praktyków, którzy na co dzień decydują, jakie rozwiązania zastosować w swoich projektach. Ich rekomendacja oznacza, że zarówno funkcjonalnie, jak i estetycznie brama Decotherm SB sprawdza się w wielu obiektach przemysłowych” – mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.

Przemysłowa brama rolowana Decotherm SB to alternatywa dla bram segmentowych. Dzięki innowacyjnemu systemowi sprężyn naciągowych może być stosowana zarówno z napędem elektrycznym, jak i obsługą ręczną. Nawet bardzo duże bramy można więc bez trudu obsługiwać ręcznie i zatrzymywać w dowolnym położeniu, co umożliwia szybkie przechodzenie bez konieczności ich całkowitego otwierania. Bramy wyposażone w napęd z funkcją łagodnego rozruchu i zatrzymania są dodatkowo komfortowe i bardzo bezpieczne.

Bramy rolowane Decotherm SB wykonywane są z bardzo sprężystej, a jednocześnie twardej stali full hard, a ich powierzchnia - dzięki opatentowanej technice nakładania farb - jest wyjątkowo odporna na ścieranie.

Brama rolowana Decotherm SB wyróżniona została już po raz drugi. Wcześniej otrzymała Złoty Medal MTP na targach BUDMA 2018.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Zakup winiet na Litwę, Łotwę i Estonię w aplikacji A-Toll
Aplikacja Riwal Rental na telefony jest już dostępna
DKV BOX EUROPE wchodzi na rynek w IV kwartale 2018 r.
DB Schenker wprowadza w Niemczech inteligentną rękawicę
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Brama rolowana Hörmann- alternatywa dla bram segmentowych
Hörmann ponownie inwestuje na rynku amerykańskim
Dobra izolacyjność bramy wpływa na pozytywny bilans ciepła budynku
Segmentowe bramy przemysłowe SPU 67 Thermo Hörmann pozwalają wyeliminować straty energii w obiektach przemysłowych
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA