2018-09-25 | Nowości dla TSL

Riwal pojawi się na Twoim smartfonie

Riwal, firma działająca w branży wynajmu podnośników ruchomych i ładowarek oferuje Aplikację Riwal Rental do szybkiego wynajmu maszyn w Sklepie Play i Sklepie App.
W marcu 2018 Aplikacja Riwal Rental została wprowadzona w sklepie Google Play – dla użytkowników telefonów pracujących na systemie Android, a teraz jest dostępna także dla użytkowników iPhonów z systemem iOS. Riwal jako pierwsza firma w branży wdraża to udogodnienie w Polsce. Aplikacja pozwala wynajmującym maszyny przeglądać, rezerwować i wysyłać zapytania ofertowe dotyczące podnośników ruchomych lub ładowarek teleskopowych o wymaganych parametrach szybko i bez wysiłku. Zespół specjalistów Riwal nieustannie pracuje nad aplikacją, dodając do niej nowe opcje. Dla tych klientów, którzy będą mieli dostęp do logowania na swoje konta na stronie Riwal, Riwal Rental będzie opierać się również na takim dostępie, co da możliwość sprawdzania aktualnie wynajmowanych maszyn, ustalonych terminów ich odbioru i wielu innych danych.
 
Aplikacja Riwal Rental jest częścią strategii firmy zmierzającej do ułatwienia klientom szybkiego kontaktu i łączności z firmą, angażującej nowe obszary rynku. Interfejs aplikacji jest bardzo przyjazny dla użytkowników, którzy wkrótce będą mogli także używać live-czatu. W dodatku, klienci z dostępem do Access4U mogą z poziomu telefonu łatwo zarządzać wynajętymi od Riwal podestami. Co się z tym wiąże, używanie aplikacji poprawi efektywność pracy na budowie. A to jeden z elementów wizji Riwal - czyli dostarczania klientom najlepszych doświadczeń w branży.Riwal Rental jest dostępna w lokalnych językach krajów, w których Riwal ma swoje oddziały: w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Danii, Szwecji, Norwegii, Słowenii i Chorwacji.

Norty Turner, Dyrektor Zarządzający Riwal podkreśla: „Ta platforma internetowa stanowi dla naszych klientów narzędzie ułatwiające ich sposób pracy z nami. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie najlepszych doświadczeń klientowi w branży, co teraz widać także w udostępnionej aplikacji. Stworzyliśmy dla naszych partnerów samoobsługowe narzędzie, bogate w niezbędne informacje, mobilne i przyjazne w obsłudze. Spodoba się zwłaszcza tym, którzy w coraz większym stopniu używają Internetu i nowinek technologicznych w swojej pracy”.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

DKV BOX EUROPE wchodzi na rynek w IV kwartale 2018 r.
DB Schenker wprowadza w Niemczech inteligentną rękawicę
Brother wprowadza na rynek nową drukarkę do etytkiet
Technologia RFID ograniczy przypadki zagubienia bagażu
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Riwal jako pierwszy w branży wprowadza portal dla klienta
DSV stawia na wydajnośc pracy na wysokości
Podnośniki nożycowe JLG serii R z napędem elektrycznym pracują na wysokości ponad 13 m
Firma Riwal ogłoszona zwycięzcą konkursu
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA