Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Identyfikacja towarów

SATO Europe Oddział w Polsce

SATO Europe Oddział w Polsce

52-407 Wrocław, ul. Tyniecka 13

Tel. +48 71 776 04 01
https://www.satoeurope.com/pl/, info-pl@sato-global.com


 

Firma SATO to globalny dostawca rozwiązań auto-ID dla czołowych firm z branży produkcyjnej, logistycznej, detalicznej, żywności i napojów oraz opieki zdrowotnej. Firma SATO oznacza każdą „rzecz", dzięki czemu można ją rozpoznać w czasie rzeczywistym, zapewniając połączony świat produktywności, bezpieczeństwa, pewności i zrównoważonego rozwoju. Jako pionier w branży, skupiający się na byciu na miejscu, firma SATO konstruuje sprzęt i integruje rozwiązania w celu usprawnienia całych łańcuchów dostaw z widocznością dla konsumenta. Firma SATO ma ponad 80 lat doświadczenia i ponad 5400 pracowników na całym świecie w 27 krajach.

 

Drukarka przemysłowa SATO CL4NX Plus

Drukarka przemysłowa nowej generacji CL4NX Plus firmy SATO pozwala klientom zoptymalizować precyzję druku, zwiększyć prędkość drukowania oraz rozszerzyć swoje możliwości operacyjne.

CL4NXPlus left print ribbon eng

Innowacyjna drukarka etykiet to najnowszy krok w ewolucji przemysłowych drukarek termicznych SATO, które zapewniają szeroką gamę praktycznych korzyści użytkownikom i bezproblemowo integrują się z już istniejącymi procesami.

Urządzenie wyposażono w kolorowy wyświetlacz i funkcję wyświetlania filmów instruktażowych, a także możliwość obsługi wielu formatów. Rozbudowana obsługa nośników umożliwia zmniejszenie rozmiarów istniejących etykiet, a tym samym zapewnia oszczędność kosztów i znacznie ułatwia utrzymanie łańcucha wartości.

Drukarka przemysłowa SATO CL6NX Plus

Nowatorska 6-calowa drukarka przemysłowa

CL6NXPlus left print eng

Stworzona, by usprawnić proces monitorowania działań w globalnym łańcuchu dostaw.

Firmy coraz częściej korzystają z dostępnych im baz danych do tworzenia niezawodnych procesów monitorowania, zwiększania swojej wydajności i poprawy obsługi klienta. Rosnąca popularność Internetu rzeczy (ang. IoT) przyśpiesza transformację w wielu branżach.

Nowa drukarka CL6NX Plus cechuje się większą dokładnością druku, inteligentną głowicą oraz możliwością obsługi RFID, zapewniając klientom wydajność i funkcjonalność, które znacząco zwiększają ich wydajność. Ta wiodąca w branży 6-calowa drukarka przemysłowa spełnia wymagania zarówno średnio- jak i wysoko wymagających środowisk pracy.

Drukarka mobilna SATO PV4

Niewielka przenośna drukarka o wielkich możliwościach

PV4 Left Labelb

Drukarka PV4 została zaprojektowana tak, aby zapewnić odbiorcom wszechstronność drukowania etykiet na życzenie i z powodzeniem sprawdzi się w różnorodnych branżach, m.in. w handlu detalicznym.
W związku z rosnącym z roku na rok zapotrzebowaniem na przenośne rozwiązania do drukowania etykiet, firmy coraz częściej szukają poręcznych urządzeń działających w oparciu o internet rzeczy (IoT), których możliwości wykraczałyby ponad podstawowe funkcje drukowania etykiet. Nowa generacja drukarek PV4 firmy SATO została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu zadowolenia i produktywności klientów.
Lekkość, kompaktowość i trwałość konstrukcji innowacyjnej drukarki PV4 połączona z wyjątkowo pojemnym akumulatorem czyni z niej idealne urządzenie zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego, umożliwiając użytkownikowi szybkie i skuteczne wykonywanie zadań takich jak zarządzanie zapasami, kompletacja, pakowanie i wysyłka.

Opcje emulacji innych firm umożliwiają również bezproblemową integrację drukarki z istniejącymi procedurami bez uszczerbku dla wydajności. Drukarka jest także wyposażona w wiele interfejsów drukujących, pozwalając na wdrożenie prac drukowania w całym łańcuchu dostaw – szybko, ekonomicznie i utrzymując wysoką jakość.

 

 

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów