Przejdź do artykułu
2023-07-18 | Wózki w akcji

Ciągniki MasterMover w portfolio OMV Polska

Należąca do VECAR Group spółka OMV Polska, wspierająca firmy w logistyce magazynowej i produkcyjnej, została autoryzowanym partnerem handlowym brytyjskiej firmy MasterMover, światowego lidera w produkcji holowników elektrycznych. W ramach partnerstwa OMV Polska dodaje do swojej oferty pełną gamę elektrycznych holowników i ciągników MasterMover, zapewniając producentom, operatorom logistycznym i sprzedawcom detalicznym dostęp do kompaktowego, wydajnego sprzętu do transportu ładunków kołowych.

MasterMover OMV scaled

Na zdjęciu od lewej: Jonathan Dolby, Dyrektor ds. Marketingu Grupy, MasterMover oraz Klaudiusz Ziemniecki, Dyrektor Generalny, OMV Polska

OMV Polska będzie również świadczyć Klientom korzystającym z produktów MasterMover kompleksowe usługi naprawcze i konserwacyjne, zapewniając zarówno regularne serwisowanie, jak i reagowanie na doraźne potrzeby związane z naprawami. 

Holowniki i ciągniki elektryczne MasterMover są używane na całym świecie przez producentów przemysłowych do przemieszczania sprzętu, produktów i towarów. Firma oferuje najszerszą gamę rozwiązań na rynku, obejmującą maszyny do przemieszczania ładunków o masie do 30 000 kg. Innowacyjna technologia MultiLink firmy MasterMover może być również wykorzystywana do przemieszczania cięższych ładunków poprzez synchronizację użycia wielu holowników elektrycznych, sterowanych zdalnie przez jednego operatora. Firma oferuje obsługiwane przez pieszych, zdalnie sterowane i w pełni autonomiczne rozwiązania AGV Klientom z sektora produkcji przemysłowej, handlu detalicznego i logistyki na całym świecie.

– OMV Polska oferuje szerokie portfolio produktów i usług, ściśle współpracując z Klientami w celu zapewnienia wydajnej obsługi logistyki magazynowej i produkcyjnej – powiedział Klaudiusz Ziemniecki, dyrektor generalny OMV Polska. – Dodanie ciągników i holowników elektrycznych MasterMover do naszej gamy produktowej pozwala zaoferować Klientom idealne rozwiązania w zakresie transportu materiałów i przemieszczania ładunków kołowych, bardzo dobrze uzupełniając naszą dotychczasową ofertę.

Założona w 2005 roku firma OMV Polska jest częścią międzynarodowej grupy VECAR, wspierającej Klientów w organizacji środowiska logistyki magazynowej i produkcyjnej. Firma jest autoryzowanym dealerem wózków widłowych CESAB, od ręcznych wózków paletowych, przez wózki elektryczne i silnikowe, po wózki do kompletacji poziomej i pionowej. OMV Polska wspiera również Klientów w projektowaniu, montażu i serwisowaniu regałów magazynowych. Portfolio OMV Polska uzupełnia szereg usług w zakresie serwisowania urządzeń transportu bliskiego, wynajmu oraz finansowania zakupu sprzętu.

– Współpraca z partnerami, takimi jak OMV Polska, jest kluczowym elementem naszej strategii. Cieszymy się, że możemy włączyć tę firmę do naszej rosnącej sieci partnerów na całym świecie i z niecierpliwością czekamy na efekty wspólnych działań w zakresie zróżnicowanych rozwiązań. Zespół OMV Polska świetnie pasuje do naszej kultury biznesowej, ponieważ jest otwarty na elastyczność i innowacje oraz proaktywnie wspiera Klientów i reaguje na ich potrzeby – powiedział Jonathan Dolby, dyrektor ds. marketingu Grupy.

Urządzenia marki MasterMover bezpiecznie łączą się z przemieszczanym ładunkiem, dzięki wielu dostępnym opcjom sprzęgania, w tym poprzez siodło, podobnie jak w ciągnikach siodłowych z naczepami. Są one proste w obsłudze i nie wymagają licencji operatora, a szereg funkcji bezpieczeństwa dostępnych w standardzie zapewnia bezpieczne środowisko pracy. Wszystko to jest możliwe dzięki kontrolowanemu przemieszczaniu ładunków, co przyczynia się do ochrony pracowników i eliminuje ręczne przenoszenie, będące częstą przyczyną wypadków i urazów.

– Widzimy wiele obszarów, w których utrzymanie ładunku na ziemi oferuje producentom liczne korzyści w zakresie bezpieczeństwa i wydajności, a także zmniejsza zakłócenia w procesach operacyjnych – skomentował Klaudiusz Ziemniecki. – Cieszymy się, mogąc zaoferować rozwiązanie tak wysokiej jakości. Przekonaliśmy się, że zespół MasterMover ma dużą wiedzę, jest responsywny i świetnie się z nim współpracuje, dlatego z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój partnerskiej relacji w nadchodzących latach.

Więcej informacji na temat urządzeń MasterMover dostępnych jest na stronie internetowej OMV Polska pod adresem www.omv.com.pl w zakładce „Ciągniki Przemysłowe”.
 

Zobacz także

Silny&Salamon usprawnia pakowanie w Domino Polska
Medycyna czerpie korzyści z rozwiązań AI
15 lipca – Światowy Dzień Umiejętności Młodzieży
Roboty AMR PROMAG bohaterami otwarcia w Śmielinie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów