Przejdź do artykułu
2022-01-21 | Głos z rynku

GLP z nowym menedżerem ds. rozwoju biznesu

GLP, inwestor i deweloper nieruchomości logistycznych, wzmocnił dział odpowiedzialny za rozwój firmy w Polsce. Od stycznia br. Maciej Rojowski dołączył do zespołu jako Business Development Manager. Będzie uczestniczył w każdym etapie realizacji projektów – od ich planowania i zakupu gruntów inwestycyjnych po wzmacnianie długofalowych relacji z klientami centrów logistycznych.

Maciej Rojowski GLP

Maciej Rojowski od 15 lat jest aktywny w branży nieruchomości przemysłowych oraz obsłudze inwestycji zagranicznych w Polsce. Przed dołączeniem do zespołu GLP, pracował jako BTS Senior Consultant w AXI Immo oraz manager ds. rozwoju w Panattoni Europe. Wcześniej uczestniczył w kierowaniu działalnością Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych w zakresie biznesu, zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Na polskim rynku firma GLP zrealizowała do tej pory budynki magazynowo-produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 1 mln mkw., położone obok kluczowych węzłów transportowych i największych aglomeracji. Obecnie realizuje nowe projekty o łącznej powierzchni ponad 260 tys. mkw. spełniające najwyższe standardy funkcjonalne, techniczne i ekologiczne.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

W 2021 roku przybyło ponad 14% e-sklepów
Adam Majchrzak w szeregach firmy doradczej Savills
Polski oddział Dachser zmienia lidera
Do 2030 produkty plastikowe mają być recyklingowane
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Grzegorz Chmielak Dyrektorem nowej działalności AXI IMMO
Hellmann Polska podwaja wydajność w Strykowie
Czechy przodują w rozwoju rynku e-commerce w Europie
Tive przyciąga uwagę klientów i inwestorów

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów