Przejdź do artykułu
2019-01-09 | Głos z rynku

Rusak inwestuje w Warszawie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, Rusak Business Services jeden z wiodących brokerów celnych na polskim rynku, otworzył nowy skład celny, podatkowy oraz magazyn krajowy.
Nowy skład celny, podatkowy oraz magazyn krajowy mieszczą się w Warszawie, przy ulicy Odlewczniczej - Panattotni Park Warsaw - nowo-otwartej inwestycji Panattoni Europe. Doskonała lokalizacja magazynów w bliskiej odległości od centrum stolicy oraz Warszawskiego Portu Lotniczego, pozwoli importerom, dystrybutorom, firmom e-commerce na szybką i sparwną dystrybucję towarów na całą Polskę centralną.

Do dyspozycji klientów agencji będzie około 3000 m2 powierzchni magazynowej w nowoczesnym budynku klasy A. Powierzchnie będą wyposażone w najnowoczesniejszy, dostępny na rynku software do obsługi magazynów, najnowszej genercji sprzęt w postaci wózków widłowych firmy Still oraz system regałów marki Mecalux.

„Jest mi niezmiernie miło poinformować, zarówno naszych obecnych jak i potencjalnych klientów o nowej inwestycji Rusak Business Services. Motywacją do otwarcia dodatkowych powierzchni magazynowych była stale rosnąca liczba klientów naszej agencji, jak również niedostatek składów celnych i podatkowych na polskim rynku. Oferta obsługi magazynowej skierowna jest przede wszystkim do importerów dostrzegających korzyści z zawieszenia opłat celno podatkowych i dystrybutorów towarów akcyzowych” – komentuje Prezes Zarządu Rusak Business Services, Tomasz Rusak.


Zobacz także

Projekt wspierający i promujący transport specjalistyczny
Nowy model prowadzenia projektu magazynowego
Szczyt paczkowy, to również szczyt stresu
Co czeka polski transport po brexicie?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Strategia Panattoni wytyczyła nowe standardy
W Polsce urzędnik może być sędzią we własnej sprawie
Panattoni dostarczy 24 500 m kw. powierzchni w Dobrzykowicach
Panattoni stawia magazyn pod Krakowem o pow. 19 tys. m kw.
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA