2018-02-01 | Głos z rynku

Jakie drukarki w aplikacjach przemysłowych wybrać?

Przemysłowe rozwiązania od firmy Godex zdobyły uznanie w wielu branżach m.in. logistycznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, producent rozwinął popularną serię drukarek ZX o dwa innowacyjne urządzenia, które znaleźć można w ofercie firmy Koncept-L.
Godex ZX1600i: Godex ZX1600i: (Żródło: KonceptL)

Kluczowym zadaniem nowych modeli jest oszczędność czasu oraz maksymalne usprawnienie pracy użytkownika. Obie drukarki posiadają porty USB, przycisk szybkiego kalibrowania oraz wyraźny, kolorowy ekran dotykowy, co czyni z nich idealne rozwiązanie dla zastosowań indywidualnych, gdy pracują bez komputera. Co więcej, są wyjątkowo łatwe w obsłudze i nie wymagają specjalnego przeszkolenia przed użyciem.

zx420i

ZX1600i wyróżnia wysoka rozdzielczość - 600 dpi, co w połączeniu z prędkością 4 cali na sekundę gwarantuje szybkie wydruki w najlepszej jakości. Natomiast, ZX420i cechuje prędkość, aż do 6 cali na sekundę i rozdzielczości 203 dpi. Funkcje te potwierdzają, że nowe modele serii ZX świetnie sprawdzą się zarówno w wysoko nakładowych wydrukach jak i mniejszych, nastawionych na precyzyjne wyniki.


Środowisko logistyczno - magazynowe, w którym znajdują się trudno dostępne miejsca nie są już przeszkodą dla urządzeń do wydruku etykiet! Produkty z serii ZX to wyjątkowe połączenie przemysłowej jakości w kompaktowej konstrukcji. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najwięcej funkcjonalności w jak najmniejszej obudowie. Ich niewielki rozmiar sprawia, że zmieszczą się nawet w ograniczonych przestrzeniach magazynowych.
Co więcej, dołączone do każdej drukarki bezpłatne oprogramowanie GoLabel pozwala na samodzielne tworzenie etykiet. Tak kompleksowe rozwiązanie gwarantuje efektywność, wydajność i niezawodność pracy.
Nowe modele ZX to oszczędność zarówno przestrzeni, jak i pieniędzy. Są przystępne cenowo nie tracąc przy tym na wysokim poziomie wykonania i zaawansowanych funkcjach.

GoDEX Logo

 

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń Godex na terenie kraju jest firma Koncept-L S.A.

 


Zobacz także

Panattoni Europe nominowany za BTS Amazon w Kołbaskowie pod Szczecinem
Zrównoważony rozwój i kreatywne rozwiązania zapowiada nowy prezes K+N Polska
W badaniu Magazynu Fortune najlepiej wypadł UPS wśród kurierów
Nowoczesne narzędzia Datalogic do skanowanie kodów dwuwymiarowych w przemyśle
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Brother wprowadza na rynek nową drukarkę do etytkiet
Profesjonalny program do tworzenia i drukowania etykiet
Szerokoformatowe drukarki etykiet do zastosowań w logistyce produktów
ZX420i oraz ZX1600i: nowe modele przemysłowych drukarek Godex w Koncept-L
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA