Top Logistyk - PRENUMERATA ELEKTRONICZNA

Więcej widoków

Top Logistyk - PRENUMERATA ELEKTRONICZNA
150,00 zł

Dostępność: W magazynie

Prenumerata czasopisma Top Logistyk w wersji elektronicznej (otrzymujesz pliki PDF)

Informacje o czasopiśmie:
- dwumiesięcznik

- ilość wydań rocznie: 6
- liczba stron: 80
- format: 205x292 mm
- pierwszy numer: styczeń 2008
- redaktor naczelny: Krzysztof Pograniczny


150,00 zł
Opis

Szczegóły

Top Logistyk - pierwsze na rynku czasopismo skupione na sprawach grupy zawodowej logistyków oraz profesji, którą się zajmują.

Na naszych oczach zmienia się sposób postrzegania logistyka w firmie. Logistyk- niegdyś funkcja dodatkowa, przypisywana do struktur administracyjnych. Obecnie stał się w pełni prawnym zawodem, a zarazem odpowiedzialnym stanowiskiem w strukturach zarządczych firm. Choć nadal kształtuje swój zawodowy etos. Potrzeba mu szerokiej wiedzy, informacji z pewnych źródeł, poznawania innowacyjnych trendów i koncepcji, ponieważ jego umiejętności muszą być tak eklektyczne, jak dziedzina jego pracy.

Tytuł Top Logistyk buduje swą zawartość na zasadach równych logistyce - interdyscyplinarnie, włączając w obszar tematyczny różnorodne problemy ze świata usług, produkcji, zarządzania, marketingu, ekonomii, informatyki oraz wielu innych.

Jego nieodłącznym kryterium treści jest atrakcyjność czytelnicza, która skłania do poszukiwania tematów wizjonerskich i topowych, zupełnie takich jak ci, dla których są one przeznaczone.

Recenzje